23 Червня, 2024
Ось уявіть собі, чоловік працює у своєї колишньої дружини і вони навіть не сваряться, більше того, будують досить прибутковий бізнес

Ось уявіть собі, чоловік працює у своєї колишньої дружини і вони навіть не сваряться, більше того, будують досить прибутковий бізнес

Чоловік знаходиться в підпорядкуванні у своєї колишньої дружини
Пишу під враженням. Сьогодні спостерігала дуже дивну картину.

Я влаштувалася на роботу зовсім недавно. Всіх тонкощів не знаю, а взаємин всередині колективу – тим більше. Але один випадок вразив. У хорошому сенсі цього слова.

На роботі чоловік працює на свою колишню дружину. Причому працює дуже добре.

Я не уявляю, наскільки потрібно бути професіоналом, щоб відкинути все особисте і продовжувати працювати. Дівчина з роботи розповіла, що вони були колегами, коли були одружені. І тільки після розлучення жінка пішла в гору, а чоловік опинився у неї в підпорядкуванні.

Я б взагалі не знала, що вони були подружжям, якщо б не колеги, які розповіли про це. Причому спілкуються колишні чоловік і дружина нормально: можуть пожартувати, підколоти (але без злоби).

Дивно просто. Я б зі своїм колишнім не змогла працювати разом. З ним навіть в одній кімнаті не можу довго перебувати – дратує просто!

Ось вже вони справжні професіонали, раз можуть відкинути минуле і продовжувати жити як ні в чому не бувало.

При чому він навіть не заздрить їй, що вона стала така успішна. Він просто працює на благо їх компаії та колишньої дружини. Можливо секрет ще й в тому, що вони вже знайшли других половинок і їм просто немає на що злитися одне на одного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *