21 Травня, 2024
В день свого весілля Юрій почав одягати костюм і збиратися до вівтаря. Коли він одягав піджак, то відчув, що у внутрішній кишені щось є

В день свого весілля Юрій почав одягати костюм і збиратися до вівтаря. Коли він одягав піджак, то відчув, що у внутрішній кишені щось є

Коли чоловік одружується, дуже важливо, аби мама та дружина ладили між собою, тому що — це дві найважливіші жінки для нього.

Юра не міг спати, тому вирішив зайняти себе чимось. Хотів хоча б на декілька хвилин відволіктись від думок про те, що вже вранці він стане одруженим чоловіком. Багато чоловіків стикаються з сильним хвилюванням в цей день.

Час проходив неймовірно повільно. Юра занурився у свої думки. Згодом, він зауважив, що пора одягати весільний костюм й збиратись до вівтаря. Одягнувши піджак, одразу відчув, що у внутрішній кишені щось лежить. Перше, про що він подумав, що це якась деталь, яку ще у магазині поклали в піджак.

Коли ж Юра витягнув цю знахідку, то був щиро здивований. Це був конверт, від його матері, а на ньому акуратним почерком було написано «Моєму синові. Почитай, поки ти ще не одружився». Наречений заметушився, він дуже боявся відкривати цей конверт. Боявся, щоб у цьому конверті не була якась неприємна новина, яка змусить його передумати щодо весілля.

Всередині був акуратно складений лист. Юра відкрив його й взявся читати:

«Мій сину! Сьогодні ти робиш важливий крок у своєму житті! Ти створюєш нову сім’ю! Якщо у тебе немає жодних сумнівів, а серце твоє чисте, якщо ти готовий на все, щоб твоя майбутня дружина відчувала себе коханою та щасливою, тоді прислухайся до кожного мого слова. Віддавай їй всю свою любов та теплоту, стався до неї як до королеви. Знай, що у твоїх руках цінний скарб!

Не критикуй її за зовнішність, адже бувають такі дні, коли вона відходить на задній план. Прислухайся до неї, допомагай у скрутну хвилину, навіть якщо вона про це тебе не просить. Пам’ятай, що всі жінки дуже тендітні, їм потрібно почуватись захищеними.

Нехай у вас ніколи не буде сварок через гроші. Не дорікай своїй дружині та не рахуй кожну потрачену копійку. Пам’ятай, щастя у простих речах, а не в грошах! Завжди роби так, щоб усмішка на її лиці не пропадала.

Її погляд наповнений коханням й щирими почуттями до тебе, цінуй це й бережи!

Не говори їй грубих слів, коли ти злишся, не роби вчинків, про які ти згодом можеш шкодувати. Пам’ятай, що образа може глибоко засісти в її душі, а викоренити її буде дуже важко. Не шукай відради в інших жінках — це низький поступок. Тільки твоя дружина буде рідною тобі!

На світі багато самодостатніх та прекрасних чоловіків, але жоден з них не зрівняється з твоїм батьком і з тобою! Найбільшою радістю для кожного чоловіка є його сім’я та будинок, в якому панує мир та злагода.

Будуй своє щастя з розумом. Але ніколи не забувай за своїх рідних батьків. Ми любимо тебе! Всього тобі найкращого, твоя мати».

На очах у Юри почали появлятись сльози. Він дуже радів, що у нього така неймовірна мама. Сьогодні — радість подвоїлась, оскільки тепер з ним поруч буде та, заради якої він готовий зробити все на світі!

А вам сподобався лист матері який вона адресувала своєму синові?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *