20 Червня, 2024
Стосується всіх, у кого картки ПриватБанку: як тепер проходитимуть покупки

Стосується всіх, у кого картки ПриватБанку: як тепер проходитимуть покупки

Українці зможуть безготівково здійснювати покупки у підприємців навіть при відсутності світла

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку. Про це повідомили на сайті “Привату” в соціальній мережі.

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат від покупців та використовували для оплати товарів картками мобільний застосунок “Термінал” ПриватБанку.

“Коли немає електрики але є мобільний інтернет – Термінал є найбільш простим і доступним способом приймати оплати картками та не відмовляти клієнтові у покупці, – говорить член правління банку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв. – Ще одним зручним засобом приймати безготівкові оплати, коли немає світла, є QR код з POS-терміналу в нашому телеграм-боті”.

Якщо у підприємця є iPhone чи Android смартфон з NFC, його можна перетворити на POS-термінал. Для цього треба завантажити застосунок Термінал (https://privatbank.ua/business/terminal), зареєструватися за декілька хвилин та приймати до оплати картки будь-яких банків. До того ж застосунок оснащений функцією фіскалізації готівкових та безготівкових операцій ПРРО “Каса”.

Детальніше:

Лише минулого року за допомогою “Терміналу” українці оплатили 7,8 мільйонів покупок на суму понад 3,2 млрд грн. За кількістю оплат через “Термінал” та смартфон лідирують продуктові крамниці – майже 600 тис за рік, та заклади громадського харчування – 420 тисяч. Найбільший середній чек – у салонах краси (1 550 грн) та магазинах електроніки (1 520 грн).

Раніше портал “Стіна” повідомляв, що чоловіків, які не з’явилися у військкомат по повістці, штрафуватимуть на 204 тисячі гривень.

Нагадуємо, що водіям хочуть посилити покарання за одне популярне правопорушення на дорозі – права заберуть на 10 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *