18 Травня, 2024
А ви знали що це на іконі і навіщо воно ангелу? Ви здивуєтесь!

А ви знали що це на іконі і навіщо воно ангелу? Ви здивуєтесь!

А ви знали що означає стрічка яка в’ється від голови небесного вісника.

Якщо придивитися, на багатьох іконах, де зображений ангел, є стрічки, які в’ються від голови небесного вісника.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на Вакурат

Ці елементи називаються тороками , а по-слов’янськи “чутками”.

Чутки в іконопису – це стрічки матерії за вухами безтілесних духів, вони символізують постійне слухання ангелами волі Божої.

Чи можна так відрізнити ангела від біса?

Як розумієте, у бісів таких речей немає. Тому що вони волю Божу відкинули і творять тільки свою. І ось я подумав: якщо демон з’явився людині в образі ангела, можна подивитися, чи є у нього ці чутки. Якщо немає, то скоріше за все це диявол!

Гаразд, жартую. Це не кращий спосіб визначити демон перед вами або Божий посланник. Але ж ми повинні відчувати, хто перед нами. На це вказував ще апостол Іоанн:

Улюблені, , не кожному духові вірте, але випробовуйте духів, чи від Бога вони (1 Ін. 4: 1 )

Краще за все не вірити з’явившомуся гостю взагалі. Мені ось ніколи ніхто не був і я цим дуже задоволений. Бажати побачити ангела або біса – дуже поганий знак насувається принади

Але якщо з вами це сталося і потрібно випробувати гостя, тоді попросіть “ангела” сповідати Христа Богом і перехреститися. Божий угодник це зробить без проблем, а біс не зможе!

Чи є в ангелів крила

Ми не знаємо, чи є такі стрічки у ангелів насправді. Ви здивуєтеся, але ми навіть не знаємо чи є в ангелів крила.

Справа в тому, що ангели з’являються людям дуже рідко. І якщо демони можуть приймати образ ангела світла, то тим більше самі ангели можуть з’явитися в образі ченця або юнака. Так, коли Христос воскрес вони з’явилися у вигляді юнак у світлому одязі.

Так чому ангелів малюють з крилами? – запитаєте Ви. Відповім: крила теж є символом. Це означає, що ангели пересуваються дуже швидко, за мить вони можуть переміститися через весь Всесвіт. Також крила означають, що ангели поспішають виконати волю Божу моментально. І навіть коли кажуть, що у серафимів шість крил, чотирма з яких вони прикриваються, щоб не обпектися, – це може бути теж символом, наскільки вони близько до Бога!

Дякуємо, що читаєте нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *