20 Червня, 2024
Як потрібно поводитися з грошима, щоб їх ставало все більше. Тепер мій гаманець завжди повний

Як потрібно поводитися з грошима, щоб їх ставало все більше. Тепер мій гаманець завжди повний

Oсь як потрібно поводитися з грошима, щоб їх ставало все більше. Тепер мій гаманець завжди повний.

Як зберігати гроші в гаманці, щоб їх там ставало все більше.

Є такі штуки, які працюють. Незрозуміло як, але працюють. Ось ними я і хочу поділитися. Це стосується тільки готівки, тому що у грошей на картці свій оборот.

Спонсорський контент

Правило перше

Отримали гроші – несіть всю суму додому. Не витрачайте їх по дорозі. Якщо збираєтеся робити покупки, візьміть з дому потрібну суму або скористайтеся карткою. Нові гроші повинні переночувати вдома разом з вашими рештою грошей там, де ви їх зазвичай зберігаєте.

Правило друге

Гроші в гаманці повинні лежати лицьовою стороною до вас в порядку убування грошового цінності, так, щоб при відкриванні гаманця великі ближче до тіла лицем до вас. І не кладіть купюри догори ногами. Вам же неприємно, якщо вас головою вниз. Ось і їм неприємно.

У кожної людини свій щасливий долар! І гривня теж

Останні дві цифри в номері купюри повинні відповідати останнім двом цифрам року вашого народження. Три – ще краще. А в ідеалі – всі чотири. Але знайти її непросто. Така купюра – ваш безцінний особистий грошовий талісман. Її не витрачають і нікому не дають в руки. Але є умова. Вона повинна прийти до вас сама. Обмінюватися з друзями і шукати спеціально (якщо ви касир) – не можна!

Ось до мене – прийшла на наступний же день, причому відразу з трьома цифрами. А до моєї подруги прийшла майже через рік і тільки з двома цифрами.

І останнє. Гроші не можна тримати в пачках з непарною кількістю купюр. Вони пересваряться і розійдуться. У кожної повинна бути пара.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *