23 Червня, 2024
Я пoзичила сестрі гpоші на нову машину, а вона вирішила їх не вiддавати. Так я стала рідним людям нaйлютiшим воpогом

Я пoзичила сестрі гpоші на нову машину, а вона вирішила їх не вiддавати. Так я стала рідним людям нaйлютiшим воpогом

Я пoзичила сестрі гpоші на нову машину, а вона вирішила їх не вiддавати. Так я стала рідним людям нaйлютiшим воpогом. Я досить добре заробляла і збирала гроші на початковий внесок по іпотеці. Сама жила з мамою.

У мене також є сестра Олеся. Вони з чоловіком дуже непогано заробляють – у них своє житло, хороша робота. З сестрою у нас були не особливо близькі стосунки, але я її любила і була дуже рада, що у неї все добре склалося.

Тут сестра з чоловіком вирішили купити нову машину з салону, але грошей не вистачало – хотіли брати кредит. А потім вирішили звернутися до мене за допомогою. Попросили позичити гроші на три місяці.

У мене на той момент ще не вистачало грошей на початковий внесок, квартиру я планувала брати до кінця року, тому я вирішила допомогти рідні. Я знала, що вони добре заробляють і проблем з поверненням грошей не буде.

З подругою за обідом я обмовилася про це. Вона сказала, що потрібно брати розписку і завіряти у нотаріуса. Я лише усміхнулася – невже рідна сестра б гроші не віддала. Але там почала мене накручувати, і я здалася.

Родичам я це озвучила, вони відразу погодилися від від цього мені було вдвічі ніяково.

У нотаріуса ми швидко оформили документи, я передала гроші і ми розійшлися. Через три місяці мені боpг не віддали, але я не квапила – мені не до спiху. Потiм пройшло ще два місяці, моїх заощаджень з урахуванням боpгу вже вистачало на внесок і я подала заявку на іпотеку.

Незабаром прийшла відповідь від банку – мені схвалили. Я стала дзвонити сестрі, але та почала мене годувати сніданками. Я чекала, але мене це почало напружувати. Потім сестра повідомила, що вирішить питання, коли вони прилетять з відпочинку. Виявилося, що вони з чоловіком купили дорогі путівки в теплі країни і готувалися до відпочинку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *