21 Травня, 2024
Тітка завжди заздрила моїй мамі. – Я завжди знав, що ти хитра, але моя дружина не вірила в це, тепер вона сама у всьому переконалася, – сказав мій батько, почувши розмову тітки з її дочкою.

Тітка завжди заздрила моїй мамі. – Я завжди знав, що ти хитра, але моя дружина не вірила в це, тепер вона сама у всьому переконалася, – сказав мій батько, почувши розмову тітки з її дочкою.

Рідна тітка…

У всіх рідня, як рідня, а в мене казна що. У мене є тітка Валя, вона завжди заздрила моїй мамі. За матеріалами

Чоловік у мами кращий, ніж у неї. І машина у мами крутіша, ніж у неї. І бізнес у мами, а у неї нічого. І діти хороші, всі отримали вищу освіту і самі собі заробляють на життя, а у неї все не те.

І ось, коли ми стали дорослими, то самі собі купили квартири і будинки: щось купувалося за готівку, щось купувалося в кредит, але ми нікому нічого не розповідали, ми просто живемо.

А у тітки Валі, яка має доньку та сина, які школу і ту ледве-ледве закінчили, а про те, щоб піти і вчитися далі і розмови не було.

І ось одного разу, коли мами і тата не було, вони поїхали відпочивати, мене покликала до себе тітка в гості, я і поїхала. Але яким було моє здивування, коли вони мене змушували подарувати їм квартиру і машину.

Я зателефонувала брату і чоловікові, попросила їх швидше приїхати додому. Коли вони приїхали, то я їм все розповіла, вони хотіли поїхати до них розбиратися, але я попросила їх цього не робити.

Я подзвонила батькам і все теж їм розповіла. Мама сказала, щоб я поїхала з дому – у мене була подруга в іншому місті і я поїхала.

Батьки перервали свою відпустку і вирішили повернутися додому раніше терміну, а тітка і її діти нічого про це не знали.

Коли батьки повинні були приїхати, то мама подзвонила мені і сказала, що я можу повертатися додому. Коли я приїхала додому, то свою квартиру я не впізнавала – там був повний бардак, а в нашій з чоловіком спальні спала дочка тітки Валі.

Вона не очікувала мене побачити, але швидко взяла себе в руки і сказала, що тепер мій чоловік – це її чоловік, і вона з ним живе вже давно, так що я повинна зібрати свої речі і піти.

Я подзвонила чоловіку і він мені сказав, що він у відрядженні разом з моїм братом, ключі він нікому не давав, і він мене любить і не збирається зі мною розлучатися.

Тут прийшли мої батьки, сестра не очікувала їх так швидко побачити, вона дуже боялася і мою маму і мого тата, вони були добрими, але справедливими людьми.

І тоді батько попросив її викликати сюди її матір, мою тітку, і сказати їй, що я повірила у всю цю єресь і йду від чоловіка.

Ми сиділи в іншій кімнаті, коли прийшла тітка зі своїм сином. Тітка почала говорити, що тепер я точно подам на розлучення, і її дочці дістанеться і мій чоловік, і частина квартири, і частина мого бізнесу.

Тьотя Валя сказала:

«Так, донечко, тебе я вже прилаштувала, так що тепер у мене залишилися дві турботи: розлучити сестру з чоловіком, і одружити вдало сина».

І тут з’явилися я і мої батьки, а тітка від побаченого так і сіла на підлогу. Вона почала просити вибачення у мами і тата, але мій батько їй сказав:

«Я знав завжди, що ти підла, але моя дружина не вірила в це, тепер вона сама у всьому переконалася. Так ось ні ти, ні твої діти не отримають більше ні копійки, і я вам даю дві години, щоб ви забралися з міста».

Я ніколи в своєму житті не бачила таким злим тата, а мама – вона плaкала і говорила, що вона зрозуміти ніяк не може, чому її рідна крoв хотіла зруйнувати не тільки її життя, але і життя її дітей.

Тітка продала все, що вона мала, і вони поїхали, ми навіть не знаємо, де вони.

З тих пір пройшло 15 років, мама і тато вже дідусь і бабуся, в нашій родині все добре. Але мені, якщо чесно, то дуже шкoда свою тітку, як би не було, але це рідна душа, і я вирішила їх знайти і знайшла.

Мама з татом вже давно їх простили, це відразу по гарячих слідах було зроблено багато дурниць. Я попросила тітку приїхати, вона приїхала, мама з татом прийняли її з радістю, вона попросила вибачення у мене і у моїх батьків, а мої батьки попросили вибачення у неї.

Вона жила в будинку для літніх людей, дочка і син вигнали її з квартири. Вони продали квартиру, гроші поділили і поїхали, а вона жила в будинку для літніх людей уже 6 років.

Мама з татом її забрали до себе, тітка дуже змінилася, це зовсім інша людина – добра, чуйна, лагідна.

Ми тітку часто забираємо до себе на дачу, тато вирішив купити їй квартиру, але оформляти він її буде на себе, а вона буде там жити, а то знову її дітки з’являться, і вона знову опиниться в будинку для літніх людей.

У моїй родині оселилося знову щастя, хоча мама не говорила, але я бачила, що вона дуже переживала за свою сестру, ось тому я і повернула тітку додому.

Не рий яму іншому, сам у неї потрапиш – так і у випадку з моєю тіткою.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *