23 Червня, 2024
Обереги, які повинні бути у кожному домі, щоб зберегти позитивну енергію та відштовхнути негативну

Обереги, які повинні бути у кожному домі, щоб зберегти позитивну енергію та відштовхнути негативну

Рідний дім поєднує в собі комфорт, затишок, спокій та місце наповнене любов’ю. Господарі повинні зберігати свою оселю від недоброзичливих гостей. Зберегти позитивну енергію та відштовхнути негативну допоможе наявність оберегів в домі.

 1. Часник.

З давніх-давен, вважається, що часник захищає від нечистої сили. Необхідно покласти кілька зубчиків на стіл й він заблокує заздрісні думки.

 1. Підкова.

Підкова завжди символізувала багатство та успіх, у зв’язку з чим й досі прикрашає майже кожний дім. Великою вдачею здавна вважалося знайти підкову на вулиці.

 1. Віник.

Звичайний віник захищає родину від розладів й суперечок. Ні в якому разі не можна тримати в домі старий майже зламаний віник, бо він притягує бідність.

 1. Ікони.

Ікони займають важливе місце в кожній родині. Вони допомагають зберегти спокій, добробут й відвертають біду. Господарі розташовують ікони в щонайкращих зонах кімнати.

 1. Лавровий лист.

Зберігайте вдома лавровий лист, щоб зберегти сімейну злагоду й кохання. Вважається, що він допомагає знайти порозуміння між подружжям й підтримує вогонь кохання.

 1. Кактуси.

Поставте кактус на підвіконня — це допоможе нейтралізувати погані думки. Ця рослина чудово вирівнює енергетичне поле в домі, бо притягує позитивну й відштовхує негативну енергію.

 1. Фігурка слона.

Тримайте в спальній кімнаті фігурку слона, щоб покращити настрій. Він оберігає вагітних жінок й допомагає налагодити стосунки в родині.

 1. Червона стрічка.

Повісте на стіну напроти входу червону стрічку. Вона вбереже власників оселі від пристріту.

 1. Фігурка дракона.

Поставте біля вхідних дверей фігурку дракона. Він допоможе відфільтрувати погану енергетику й не впустить її в дім.

 1. Кішка.

Заведіть в домі кішку, щоб в оселі запанував спокій та затишок. Чорні кішки захищають від злих помислів. Кішки білого кольору злагоджують сварки між подружжям. Руді кішки вбирають в себе негативну енергію й оберігають господарів від небезпеки.

 1. Собака.

Придбайте собі собаку, бо це не тільки найкращий товариш людині, а й чудовий сторож. З давніх-давен, вважається, що собака захищає від нечистої сили та зла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *