21 Травня, 2024
Дуже сильна Молитва за сім’ю і дім до Богородиці, яку варто прочитати кожному раз у рік, щоб захистити свою родину від усіх негараздів та проблем

Дуже сильна Молитва за сім’ю і дім до Богородиці, яку варто прочитати кожному раз у рік, щоб захистити свою родину від усіх негараздів та проблем

Дуже сильна Молитва за сім’ю і дім до Богородиці, яку варто прочитати кожному раз у рік, щоб захистити свою родину від усіх негараздів та проблем.

Щоб вберегти родину від усіх негараздів, промовляйте цю молитву до Пресвятої Діви Марії. За матеріалами

Молитва за сім’ю і дім до Богородиці

О, Преблагословенна Мати Воплочeного Слова і наша Найсолодша Матір! Я тут, у Престола Небесної Благодаті та біля Твоїх стіп, з відкритим серцем і любов’ю , благаю: нехай за Твоїм заступництвом всемогутній Господь Своєю милістю і любов’ю вселить в серце мого чоловіка (ім’я) і моїх дітей (імена), моїх онуків (імена) мир, любов і потяг до всього доброго і праведного, тверде бажання і намір слідувати за Божою правдою і волею.

Ублагай Твого Божественного Сина не допустити нікого з моєї сім’ї до розлучення і тяжкого розтавання, до тяжких і невиліковних хвороб, до передчасної і наглої смepті. Нехай наш дім і всі ми, хто проживаємо в ньому, будемо захоронені від пожежі і повені, від нападу злодіїв і ворогів, від всяких та різних злих і небезпечних обставин, нечистого і заздрісного ока та язика.

А ми будемо прославляти й дякувати Богові та ублажати й шанувати Твоє святе Ім’я — нині, і повсякчас, і навіки віків.

Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *