21 Травня, 2024
Вечірня молитва на сон грядущий Оптинських старців. У ній – найбільша мудрість століть

Вечірня молитва на сон грядущий Оптинських старців. У ній – найбільша мудрість століть

Міцний і здоровий сон – це не тільки показник чистої совісті, а й запорука подальшого успішного життя.

Найчастіше, готуючись до сну, людина аналізує минулий день, а потім з новими силами, думками і мріями йде в новий. У цьому чудово допомагає молитва на сон грядущий Оптинських старців, про яку ви дізнаєтеся далі. Джерело

Молитва перед сном.

Дана молитва – справжня святиня, що несе найбільшу Божу силу, надію і праведну віру. У ній – найбільша мудрість століть і багатьох поколінь. Вона справді унікальна, адже в ній закладена головна якість – величезна сила, яка повертає людину до самого себе і до Бога.

Молитовне слово, що читається перед сном перед іконою, виліковує душу, дарує і спокій. Воно допомагає:

позбутися від різних фізичних захвоpювань;

усунути душевні терзання;

уберегтися від впливу нечистої сили.

Але все ж головне її призначенням є дана людини можливість пізнати Боже слово в повній мірі і в усій своїй красі, щоб знайти правильний шлях до праведного життя. Але при цьому важливо пам’ятати і про те, що для пізнання і отримання всього цього потрібні:

терпіння;

смиренність;

величезна внутрішня сила духу і волі;

справжня віра.

І тим, хто зуміє пізнати справжню красу молитви, відкриється в Слові Божому прекрасний світ, де завжди панують мир, любов і вічне життя.

Текст молитви:

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері, преподобних і богоносних отців наших і всіх святих, помилуй нас. Амінь. Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. Царю Небесний, Утішителю, Душе істини, що всюди єси і все наповняєш, Скарб благих і життя подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Благий, душі наші. Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас (тричі).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *