21 Червня, 2024
Тариф на електроенергію з 1 травня: у Кабміні вирішили, скільки коштуватиме кВт*год Screenshot

Тариф на електроенергію з 1 травня: у Кабміні вирішили, скільки коштуватиме кВт*год

В Україні Кабмін ухвалив рішення продовжити чинний тариф на струм до кінця травня. Таким чином, один кВт*год електроенергії з 1 травня коштуватиме 2,64 грн.

“Ухвалюємо рішення про продовження пільгової ціни на електроенергію для населення – 2 грн 64 коп. за кіловат. Положення про покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії буде продовжено до 31 травня”, – заявив премьер-міністр Денис Шмигаль. obozrevatel.com

“У травні точно тариф не зміниться”, – розповідав співрозмовник OBOZ.UA в уряді ще кілька тижнів тому. Як приклад наводить торішню ситуацію, коли обговорення тарифу в уряді, міністерстві, профільній комісії тривали майже півроку, і при цьому тариф вдалося підвищити лише з червня.

Швидко оцінити всі збитки також складно. Крім того, неможливо спрогнозувати, якими будуть результати наступних атак. “Ви ж чули, що президент сказав? Ракети закінчилися, не було чим захистити Трипільську ТЕС. Не треба нагнітати паніку, але уявіть ситуацію, що США не надають допомоги і ракет немає. Що тоді робити?” – запитує співрозмовник у Кабміні.

Проте вже зараз розпочалися обговорення можливого підвищення вартості електроенергії. Після серії атак заступник міністра енергетики Світлана Грінчук майже вперше від імені уряду публічно заявила, що підвищення тарифів може статися. “Трохи напевно доведеться відкоригувати, щоб у нас була можливість хоч якось покривати те відновлення та ремонти, які необхідні”, – сказала Грінчук в ефірі національного телемарафону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *