21 Червня, 2024
Коли в Україні чекати тепла,коли нарешті потеплішає

Коли в Україні чекати тепла,коли нарешті потеплішає

Кілька ночей поспіль в багатьох областях України будуть заморозки. Прохолодно буде і вдень.

Джерело:Meteoprog

Коли чекати потепління

Синоптик писав, що в середині тижня в Україні очікується вторгнення арктичної повітряної маси. Воно призведе до суттєвого зниження температури в усіх регіонах, особливо на Півночі, Сході та центральній частині нашої держави.

Так, вночі та вранці спостерігатимуться заморозки не лише на ґрунті, але подекуди також у повітрі до 0 – 4 градусів морозу

Поступове підвищення температури та стабілізація погоди розпочнеться лише у вихідні,
– зазначив Кібальчич.

За його прогнозом, у п’ятницю, 10 травня, вночі 1 – 6 тепла. У північних, центральних і східних областях на поверхні ґрунту та місцями у повітрі заморозки до -4 градусів. Вдень до 13 – 18 тепла.

Вночі суботи вже 4 – 9 тепла, вдень 17 – 22. А в неділю, 12 травня, ще тепліше. Так, вночі вже до +12, а вдень 19 – 24 градуси тепла.

Чи буде навесні +30 градусів

  • Раніше в інтерв’ю 24 Каналу метеорологиня Віра Балабух відповіла, чи чекати до кінця весни підвищення температури до +30 градусів.
  • Експертка зазначила, що надійний прогноз про те, яких значень може досягти температура, синоптики можуть дати тільки за п’ять діб. Коли ж йдеться про більший термін, можна говорити лише про тенденції, те, як може змінитися температура упродовж місяця чи сезону відносно кліматичної норми.
  • “Відповідно до розрахунків чисельних моделей прогнозу погоди, такі великі аномалії температури, як на початку квітня, малоймовірні. Проте, у міру того, як ми наближатимемось до літа, температура повітря підвищуватиметься і, ймовірно, знову перевищить 25 градусів, особливо на Півдні”, – сказала Віра Балабу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *