23 Червня, 2024
Введено аварійні відключення світла: по всій Україні – це надовго, зарядіть все, що можна Screenshot

Введено аварійні відключення світла: по всій Україні – це надовго, зарядіть все, що можна

З 6:40 до 09:00 диспетчерський центр “Укренерго” застосував контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів у всіх регіонах України. При цьому енергопостачання об’єктів критичної інфраструктури не обмежується, але це поки що. Як повідомило Національне енергетичне управління “Укренерго”, контрольовані аварійні відключення застосовуються для промислових та побутових споживачів у всіх регіонах України, зокрема й у столиці.

Причиною таких заходів стало збільшення дефіциту електроенергії через підвищення споживання через похолодання на тлі наслідків російського обстрілу. Так, сьогодні з 00.00 до 24.00 діятимуть графіки обмеження потужності для промислових споживачів. У Києві продовжуються екстрені відключення світла. Звертаємо увагу, що під час екстрених відключень графіки, розміщені на сайті, не діють.

Енергетики країни працюють цілодобово, щоб повернути світло до будинків українців. Обмеження енергопостачання у столиці нині незначні та не впливають на життєдіяльність міста. Енергопостачання об’єктів критичної інфраструктури нині не обмежується.

Також з 15 травня 2024 року з 08:32 на всій території Кіровоградської області, за розпорядженням НЕК “Укренерго”, застосування графіків аварійних відключень електропостачання скасовано. Відбувається поступове відновлення споживачів, але водночас повідомляється, що ситуація в енергосистемі є вкрай важкою.

Поки енергетики повертають світло до будинків у Києві, Київській області, Одесі, Донецькій та Дніпропетровській областях, все ж таки рекомендується розумно використовувати електроенергію. Найкраще завжди мати заряджені пристрої, оскільки ситуацію може змінитися будь-якої миті через обстріли росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *