21 Травня, 2024
Наступні години будуть вирішальними, – у Фіцо зробили заяву після замаху

Наступні години будуть вирішальними, – у Фіцо зробили заяву після замаху

Прем’єр Словаччини Роберт Фіцо був поранений під час стрілянини 15 травня. За словами представників політика, він перебуває у важкому стані, а наступні години будуть вирішальними.

У Словаччині невідомий вистрілив у прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо. Повідомляється, що саме політик і був ціллю стрільця. Стрілянина сталася у місті Гандлова після виїздного засідання словацького уряду.24tv.ua

Стан Фіцо після замаху

Наразі Фіцо транспортують гелікоптером до Банської Бистриці. За словами представників прем’єра, до Братислави потрібно було б надто довго добиратися, а стан Фіцо потребував невідкладного втручання.

Наступні кілька годин вирішуватимуть,– додали у Фіцо.

Раніше словацькі журналісти повідомляли, що Фіцо отримав вогнепальні поранення живота та руки, його стан дуже важкий, але життю нібито нічого не загрожувало.

За словами свідків, які були на місці засідання уряду, прем’єр підійшов до людей, які вітали його, і саме тоді пролунало кілька пострілів. Після цього очільник уряду впав на землю. Репортер видання Denník N бачив, як охоронці підняли прем’єр-міністра із землі, перенесли в машину і відвезли до лікарні.

Зеленський відреагував на замах на Фіцо

Володимир Зеленський засудив замах на словацького прем’єра Фіцо.

Напад на прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо жахливий. Ми рішуче засуджуємо цей акт нас*ил*ьства проти глави уряду нашої сусідньої держави-партнера,– написав президент.

Глава держави також додав, що слід докласти всіх зусиль, щоб нас*льс*тво не стало нормою в будь-якій країні, формі чи сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *