20 Червня, 2024
Цей день 18 травня: з суботи розпочнеться – у ЦНАПах попередили всіх

Цей день 18 травня: з суботи розпочнеться – у ЦНАПах попередили всіх

У столиці України, Києві, стартує важлива ініціатива щодо оновлення облікових даних для військовозобов’язаних через центри надання адмінпослуг. Згідно з інформацією від Наталії Шамрай, директора департаменту ЦПАУ, завтра з 9 ранку до 18-ї вечора всі ЦПАУ міста будуть готові приймати громадян, які бажають уточнити свої військові документи. Про це вона розповіла в ефірі “Київ-24”.

Центри надання адмінпослуг у Києві активно підключені до відповідної системи, що забезпечує швидке та ефективне обслуговування громадян. Загалом до цього процесу залучено майже 300 адміністраторів, що гарантує оперативність та якість послуг. У разі виникнення технічних складнощів фахівці готові оперативно вирішувати проблеми на місці, забезпечуючи гладкість процесу для кожного військовозобов’язаного.

“Якщо система певним чином не пропускатиме з якихось причин, тоді з’ясовуватимемо і вирішуватимемо питання, куди звернутися. Ми всі підключені, у Києві підключено майже 300 адміністраторів ЦПАУ”, – уточнила вона.

Варто зазначити, що військовозобов’язані для уточнення військово-облікових даних повинні мати при собі документи, що посвідчують особу, військовий квиток або приписне посвідчення. Цей процес є вкрай важливим для підтримки актуальності та достовірності даних військовозобов’язаних, забезпечуючи їм необхідні ресурси та підтримку.

До речі, з початку завтрашнього дня, 18 травня, починає діяти новий закон про мобілізацію, який вимагає від усіх військовозобов’язаних оновити свої облікові дані протягом 60 днів. Відповідно до цього закону, оновлення військово-облікових даних можна буде здійснити у ТЦК (територіальних центрах кадрового забезпечення), центрах надання адміністративних послуг та через електронний кабінет призовника.

Раніше ми писали про те, як з України випускатимуть за кордон із 18 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *