21 Червня, 2024
Щo категоpично не можна pобити на цвинтаpі, щоб не нaкликати біду. Більшість пpо це нaвіть не здoгадується

Щo категоpично не можна pобити на цвинтаpі, щоб не нaкликати біду. Більшість пpо це нaвіть не здoгадується

Зокрема, до померлих не можна приходити з “порожніми руками”. Чи знали ви, що звичайний похід на цвинтар може обернутися справжньою трагедією. Для того, щоб не накликати гнів померлих на себе та інших, варто знати чимало нюансів.

Чого не варто робити на цвинтарі та в який час краще відвідувати померлих родичів – читайте далі.

Коли не можна ходити на кладовище.

Найкращий час, щоб відвідати цвинтар – дообідній. Віряни вірять, що саме в цей час Бог дозволяє душам померлих зустрічатися з рідними.

Езотерики кажуть, що саме в ранковий час люди захищені від зіткнення з чимось потойбічним і мають захист від втрати енергії. Серед днів тижня краще обрати суботу та уникати відвідини у середу.

Водночас місце для поховань не радять відвідувати після заходу сонця. Вважається, що після того, як сонце починає йти на захід, “мертві душі виходять на полювання”, і кожен, хто порушив їхній спокій, опиниться в потойбічному світі.

Заборонено приходити на кладовище під час ключових християнських свят, зокрема на Трійцю та Різдво. Також не рекомендується ходити в певний період – він починається на Великдень, а завершується на Радоницю. Також у гості до померлих не ходять після свята Покрова Пресвятої Богородиці, оскільки померлим треба відпочити, і їхню натуральну “ковдру” – листя та сніг – не потрібно чіпати.

Як вітатися з померлими та як правильно прощатися.

Коли ви прийшли до померлих родичів, найкраще прочитати молитву “Отче наш” і попросити Бога про упокій душі померлого. Якщо ви хочете поговорити з людиною – не варто ні вихвалятися чимось, ні скаржитися на щось.

Якщо ви розповідатимете померлим про свої успіхи, то ризикуєте “поховати удачу”, натомість якщо сильно скаржитиметеся, душа покійного може забрати вас у потойбічний світ.

Також коли ви йдете – краще казати “прощавай, а не “до побачення”.

Похід на кладовище: погані прикмети

Не обертайтеся

Після того, як ви виходите з кладовища, в жодному разі не можна обертатися. Річ у тім, що після важкого для вашої душі часу, який ви провели на цвинтарі, лицьовий бік тіла буде найвразливішим для впливу потойбічних сил.

Не приходьте з порожніми руками.

До мертвих варто приходити з подарунком. В іншому разі це свідчитиме про неповагу. Наприклад, можна принести з собою трохи цукерок і випивку, а потім просто залишити на могилі покійного.

Не беріть те, що впало.

Речі, які випали з рук на кладовищі, не варто піднімати. Якщо ви піднімете предмет і продовжите ним користуватися – у ваше життя може прийти нещастя. Важливо розуміти, що спеціально класти на землю речі не можна.

Вагітним заборонено.

Також на цвинтар не радять ходити вагітним. Кажуть, відвідування кладовища жінкою при надії є високим ризиком появи у дитини серйозного захворювання, яке надалі неможливо буде вилікувати.

Після цвинтаря – одразу додому.

Якщо після кладовища ви захочете завітати до когось у гості, то можете принести біду до цієї оселі. Люди, яких ви вирішили відвідати, будуть не готові до такого напливу негативної енергії. Через це темні сили можуть серйозно нашкодити господарям цього помешкання.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *