23 Червня, 2024
Країни Балтії і Польща можуть ввести війська в Україну: Der Spiegel назвав умову

Країни Балтії і Польща можуть ввести війська в Україну: Der Spiegel назвав умову

Der Spiegel стверджує, що представники Польщі і країн Балтії попередили Берлін: якщо росіянам вдасться прорив на фронті, вони введуть свої війська.

Якщо Росія досягне стратегічного прориву на сході України, країни Балтії з Польщею введуть війська на українську територію, не чекаючи появи ворожих сил на власних кордонах. tsn.ua

Про це йдеться у статті німецького видання Der Spiegel.

За інформацією видання, на конференції з питань зовнішньої політики та політики безпеки, представники країн Балтії дорікнули німецьким урядовцям про наслідки неефективної політики Шольца щодо України. Йдеться про відмову надавати українській армії далекобійну зброю, нестачу боєприпасів і техніки та заборону ЗСУ завдавати удари по території РФ західною зброєю.

Der Spiegel стверджує, що представники Польщі і країн Балтії попередили Берлін: якщо росіянам вдасться прорив на фронті, вони не чекатимуть на розгортання російських військ на своїх кордонах і самі відправлять війська в Україну.

“Це означатиме, що НАТО стане стороною війни”, – пишуть у виданні. Саме цього бояться канцлер Німеччини Олаф Шольц та президент США Джо Байден.

У Der Spiegel зауважують, що ті політики, які намагаються обмежити війну своє надмірною стриманістю, ризикують взагалі “вивести її з-під контролю”.

Раніше італійська газета La Repubblica написала матеріал, у якому йдеться про те, що НАТО визначило дві “червоні лінії”, щоб вступити у війну України з РФ.

Також президент Еммануель Макрон заявив, що Франція розглядала введення військ, якби росіяни прорвали лінію фронту і Україна попросила про допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *