21 Червня, 2024
«Це усі мають розуміти»: тариф на світло треба підняти через критичну ситуацію в енергетиці внаслідок обстрілів, – нардеп

«Це усі мають розуміти»: тариф на світло треба підняти через критичну ситуацію в енергетиці внаслідок обстрілів, – нардеп

Тариф на електроенергію для населення необхідно підняти через абсолютно критичну ситуацію в енергетиці, яка виникла внаслідок масованих ударів по енергосистемі.

Про це заявив народний депутат з фракції “Голос” Андрій Осадчук.

“Рішення про підняття тарифів буде точно ухвалено наступного тижня. Тобто це не щось таке абстрактне, це точно відбудеться наступного тижня. Це продиктовано тим, що у нас абсолютно критична ситуація в енергетиці. Це всі мають розуміти”, – сказав він.

Нардеп пояснив, що зараз тариф на електроенергію економічно не обґрунтований і він нижче собівартості виробництва електрики.

Водночас внаслідок руйнувань в енергетиці потрібно ремонтувати пошкоджене обладнання та будувати нову генерацію на заміну зруйнованій.

“Ще раз, є ризик того, що у нас буде така зима, якої не було ще до цього. Ми в принципі, цю останню зиму проскочили. Згадайте, як мінімум місту Києву драми не було жодної ні з теплом, ні з енергетикою. Тому ситуація дуже складна”, – наголосив Осадчук.

Раніше заступник міністра енергетики Микола Колісник заявляв, що завдяки торішньому перегляду тарифу на електроенергію для побутових споживачів українська енергосистема отримала 3 ГВт потужностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *