23 Червня, 2024
Грозові дощі гулятимуть Україною: синоптик розповіла, яка буде завтра погода

Грозові дощі гулятимуть Україною: синоптик розповіла, яка буде завтра погода

Температура повітря найнижчою буде в західній частині

Завтра, 28-го травня, очікуються короткочасні грозові дощі у західних областях та подекуди в південній частині. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

За її словами, найближчої ночі локальні дощі ще ймовірні на півночі України. На решті території опадів не очікується.

“Температура повітря найнижчою буде в західній частині, +22+25 градусів. А найвищою – у східних областях, до +26+30 градусів. На решті території України вдень максимально передбачається +24+28 градусів. Вітер задуватиме з південного сходу, помірний, часом рвучкий, до сильного”, – повідомила вона.

ВІДЕО ДНЯPlay Video

Діденко стверджує, що у Києві 28-го травня вночі невеликий дощ, гроза, вдень у вівторок буде сухо та вітряно, в температура повітря становитиме  +26+28 градусів.

“Надалі грозові дощі гулятимуть Україною, температура повітря зазнаватиме невеликих коливань, хіба що під час грози різко свіжішатиме, але не надовго. У найближчій перспективі спека найбільш ймовірна на сході, проте дуже тепло буде повсюди”, – додала синоптик.

Погода в Україні – деталі

З 27 по 28 травня Україну може накрити пил з пустельних районів Середньої Азії. Можливе помутніння неба й не тільки.

Про це повідомляє синоптик Ігор Кібальчич на Meteoprog. За його словами, ця пилова буря може призвести до: помутніння неба; незначного погіршення дальності видимості; слабковиражених “брудних” дощів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *