2 Грудня, 2023
3найома Медсестра відкрила таємницю, як позбутися від кісточки на нозі.3берігайте!

3найома Медсестра відкрила таємницю, як позбутися від кісточки на нозі.3берігайте!

Пам’ятаю, як одного разу на уроці біології відчула себе по-справжньому жахливо. Ми вивчали щось пов’язане з генетикою, і вчителька розповідала нам про те, які генетичні захворювання передаються у спадок …

В якості яскравого прикладу вона навела кісточку на нозі. Збільшена кісточка, негарна і хвороблива, як детально розписувала викладачка, передається у спадок по жіночій лінії. Якщо у вашої мами або бабусі було таке захворювання — напевно воно є і у вас …

Моя мама завжди страждала від цієї проблеми. Воно й не дивно, вона пропрацювала 30 років операційною медсестрою, постійно була на ногах. Коли вчителька розповідала про генетику, я відразу ж згадала мамині багатостраждальні ноги і подумала: невже у мене будуть такі ж? Діти завжди досить вразливі, а я так майже розплакалася прямо на уроці.

Як прибрати кісточку на нозі

Вчителька біології виявилася права лише частково. У спадщину передається форма стопи, схильність до деформації і зростання кісточки. Якщо доглядати за стопою, носити правильне взуття, не навантажувати стопу сильно, стежити за вагою тіла, не замерзати, то все буде в порядку.

Іноді у мене болить кісточка на нозі. Вона збільшена, хоча набагато менша, ніж у мами. Все через тісне і незручне взуття, яке я носила в дитинстві. Поскаржилася мамі на біль в кісточці, і ось що вона мені підказала робити. Так роблять медсестри у них в лікарні, більшість з них страждають від цієї проблеми.

Тобі знадобиться:

масляний розчин для місцевого застосування «Хлорофіліпт»

«Димексид»

вата для компресу

шприц 5 мл

пластиковий стаканчик або будь-яка інша ємність для приготування розчину

Застосування

1. Візьми шприц і набери 3 кубика масляного розчину «Хлорофіліпт». Вилий рідину в пластиковий стакан або будь-яку іншу чисту ємність.

2. Далі набери 1 кубик «Димексиду» і змішай препарат з «Хлорофіліптом».

3. Нанеси лікувальну суміш на ватний тампон і помісти на кісточку. Цю процедуру слід проводити вранці і ввечері, тримати компрес потрібно 15 хвилин.

Якщо кісточка на нозі росте і ти часом відчуваєш біль і дискомфорт в цій ділянці, неодмінно спробуй цей рятівний рецепт. Зробивши такий компрес ввечері, вже на ранок відчуєш полегшення! Все завдяки чудотворній протизапальній дії препаратів.

У тубдиспансері, де до сих пір працює моя мама, «Хлорофіліпт» взагалі вважається ліками «від усього». Ним полощуть горло, лікують шкірні захворювання, лікарі радять один одному препарат немов панацею.

Я випробувала на власному досвіді його дію і дуже задоволена!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *