11 Грудня, 2023
8 безпомилкових ознак того, що твої нирки не в порядку.

8 безпомилкових ознак того, що твої нирки не в порядку.

самопочуття, мінеральний баланс в організмі, кількість гемоглобіну в крові.

Прислухайся до себе: іноді легке нездужання може вказувати на початок хвороби. Дуже важливо вчасно виявити і усунути будь-які проблеми з нирками !

Ознаки хвороби нирок
Припухлість і набряки

Щодня нирки фільтрують 130-150 л крові. Вони допомагають зайвій рідині залишати організм, таким чином регулюючи рівень електролітів в крові: заліза, калію, кальцію, магнію, натрію, фосфору, хлору.

Якщо у тебе спостерігається набряклість в області обличчя, суглобів і кінцівок, це означає, що є привід для хвилювань: нирки не справляються з навантаженням, в тілі накопичуються небезпечні токсини і непотрібна рідина.

Проблеми з сечовипусканням
Темна сеча і часте сечовипускання або ж занадто бліда сеча можуть вказувати на запалення нирок. Також тривожним симптомом є часті нічні пробудження для походу в туалет. Дискомфорт під час сечовипускання може свідчити про інфекцію сечостатевих шляхів.

Шкірний висип
Коли нирки погано працюють, в організмі залишаються шкідливі токсини, які провокують шкірні висипи, сухість шкіри і подразненняння.

Втома і анемія
Здорові нирки виробляють гормон еритропоцетин , який бере участь у виробництві червоних кров’яних тілець. Якщо в нирках виробляється недостатня кількість даного гормону, що часто трапляється при їх неналежній роботі, у людини розвивається хронічна втома і навіть анемія.

Порушення дихання, плутане дихання
Погана робота нирок стає причиною дефіциту кисню в організмі. Будь-які порушення дихання можуть бути викликані пошкодженням нирок!

Біль
Больові відчуття у верхній частині спини і поперекової області часто свідчать про ниркову недостатність.

Запаморочення і погана концентрація уваги
Збої в роботі нирок гарантують низький приплив кисню в головний мозок, що може проявитися запамороченням, приступом слабкості або поганою концентрацією уваги.

Введення в раціон продуктів з високим вмістом антиоксидантів — хороша профілактика захворювань нирок . Якщо ти помітив хоча б 3 подібних симптоми у себе, не відкладай похід до лікаря — потенційна загроза серйозно захворіти повинна бути усунена!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *