12 Липня, 2024
Великі зміни: Зеленський відповів, чого чекає від ЗСУ після зняття Залужного…

Великі зміни: Зеленський відповів, чого чекає від ЗСУ після зняття Залужного…

Зеленський, коментуючи звільнення Залужного, звернувся до нового командування на чолі з генералом Олександром Сирським із вимогою надати “реалістичний, план дій ЗСУ на 2024 рік” з урахуванням наявної ситуації на полі бою. glavred

зауваження Зеленського з приводу змін у ЗСУ

  • Кожна бойова бригада на першій лінії має отримати ефективну західну зброю – має відбутися справедливий перерозподіл такої зброї на користь першої лінії фронту.
  • Потрібно вирішити проблеми з логістикою. Авдіївка не повинна чекати, поки генерали з’ясують, де в них на складах застрягли дрони.
  • Кожен генерал має знати фронт. Якщо генерал не знає фронту, – він не служить Україні.
  • Має бути виправлена надмірна і невиправдана чисельність у штабах.

Крім того, Зеленський вимагає побудувати в армії дієву систему ротацій. За основу пропонує взяти досвід окремих бойових бригад Збройних сил України та підрозділів Державної прикордонної служби України, де існує така система. Ротації – це обов’язково, наголосив президент.

Також Зеленський закликає підвищити якість навчання воїнів: на першу лінію – тільки навчені солдати.

Окремо глава держави анонсував призначення першого командувача Сил безпілотних систем.

8 лютого президент Володимир Зеленський зняв Валерія Залужного з посади Головнокомандувача ЗСУ . Замість нього бойовими діями тепер керуватиме генерал Олександр Сирський, який до того командував Східним угрупованням ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *