19 Липня, 2024
Володимир Жогло відповів, чи спілкується з ексколегою Притулою: фото

Володимир Жогло відповів, чи спілкується з ексколегою Притулою: фото

Артисти тривалий час співпрацювали в гумористичному проєкті.

Український шоумен та гуморист Володимир Жогло, який раніше розповідав про аутизм 3-річного сина, розповів про спілкування з колишнім гумористом, а нині волонтером Сергієм Притулою.

Як відомо, колишні колеги по сцені товаришують вже понад п’ять років і навіть встигли стати кумами й похрестили доньку іншого артиста. Так, за словами Володимира, війна не зруйнувала їхню дружбу, а лише вплинула на кількість часу, який вони проводять разом. Зокрема, шоумен пояснює, що завжди радий поспілкуватися й зустрітися з волонтером.

“Питаюся, як його сім’я. У нього також є проблеми на Фонді, бо навантаження – колосальне. Словом, тем для розмов – багато. Ми багато спілкуємося. І принагідно раді бачити один одного завжди”, – розповів Володимир у програмі “Неймовірна правда про зірок”.

Оскільки гуморист і Сергій ще до повномасштабного вторгнення працювали над створенням комедійного шоу “Вар’яти”, Володимир розповів про нього як про керівника. Так, Жогло стверджує, що Притула доволі вимогливий і часом між ними навіть виникали непорозуміння через матеріали.

“Сергій як керівник – жорсткий і вимогливий. Сварилися систематично через матеріал. Бо ми дуже часто були впевнені в чомусь, в чому він категорично казав, що то було не смішно. Але ми виходили з цих ситуацій”, – додав Жогло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *