24 Липня, 2024
Гордон розповів, які важливі події відбудуться у найближчі два місяці: “Пора його відспівувати” Screenshot

Гордон розповів, які важливі події відбудуться у найближчі два місяці: “Пора його відспівувати”

Журналіст Дмитро Гордон спрогнозував незабаром позитивні зміни на фронті.

Дмитро Гордон повідомив, що на нас чекає найближчим часом: “Я Вам скажу так, я спілкуюся, не говоритиму з ким (з найобізнанішими людьми в нашій країні і не тільки в нашій), тому я говоритиму, що буде далі. Україна потужно битиме по всій території Росії. Я дохідливо говорю? По всій території Росії, тобто не по території Білгородської області, я кажу, що битимемо по всій території Росії. Коли я кажу: “Владивостоке, приготуйся!”, то це не хворі фантазії, а це конкретні знання, якими я маю“.

Інтерв’ю Дмитра Гордона для Василя Голованова можна переглянути на каналі YouTube.

Популярний блогер озвучив свій прогноз подій на найближчі два місяці: Найголовніше, на мій погляд, відбудеться протягом найближчих двох місяців. Я не розшифровуватиму, що відбуватиметься, хоча я знаю, що має статися (не все, але багато), але навіть якщо дивитися відкриті джерела, то стає зрозуміло, що буде створено санітарну зону на території Росії, з якої росіяни не зможуть діставати ні Харків, ні Суми – нічого. І це вкотре. Винесуть все військове у Криму (бази, аеродроми, склади) – нічого військового у Криму не залишиться.

Звичайно ж, Кримський міст (навіщо мені повторювати сотий раз) “не жилець”, він “небіжчик”, час його “відспівувати” цей Кримський міст”.

“Поромні переправи вже бачили: почали виносити? Так це ж початок. Як у пісні старій співалося, “це тільки початок літа”. Що буде зроблено ще? Будуть здійснені масовані удари по НПЗ, по об’єктах російської енергетики, по військових заводах та інших цікавим для нас місцям”– озвучив наявну інформацію Дмитро Гордон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *