19 Липня, 2024
– Дитино, не став сумку на підлогу чи стіл, жaлкyватимеш про цe, а вдiяти нічого не зможеш! – кpuчала бабуся. Завжди роблю як вона вчила!

– Дитино, не став сумку на підлогу чи стіл, жaлкyватимеш про цe, а вдiяти нічого не зможеш! – кpuчала бабуся. Завжди роблю як вона вчила!

– Дитино, нiкoли не став сумку на підлогу чи стіл, все життя жaлкyватимеш про цe, а вдiяти вже нічого не зможеш! – кpuчала у слід бабуся. Завжди роблю як вона вчиала! І оcь чoму!

Кожен з нас, незалежно від характеру, звичок, хобі та віросповідання на підсвідомому рівні вірить у прикмети та повір’я, які після цього намагається виправдати логікою. Це сталося і з цієї старовиною прикметою.

У давнину у всіх речей була своя асоціація і місце. Так, наприклад, тарілка – те, як ти ставишся до своєї енергії в будинку, дзеркало – твій внутрішній світ.

Сумка, або інший багаж означав цінності людини, причому не тільки майнові, але ще і духовні, астральні.

Чому не можна ставити сумку на підлогу?

Зараз вважається, що якщо ви покладете сумку на підлогу – ви просто її забрудните. Але тут є і інша причина, яка відноситься до вірувань наших предків.

За старих часів вважалося, що залишення сумки на підлозі, вважається проявом неповаги до грошей і всіх своїї заощаджень і тому вони карають його постійною потребою в грошах в майбутньому.

Якщо поставити сумку на підлогу або стіл в своєму будинку – це означає, що всі гроші «будуть йти в підлогу», тобто з сім’ї і вона буде перебувати довгий час у тяжкому фінансовому становищі, причому не обов’язково, щоб у цій сумці був гаманець.

Повір’я про сумку

Багато помилково вважають, що такі забобони відносяться тільки до жіночих сумок, але це не так, і чоловіки теж не застраховані від цього.

Так само якщо принести сумку в пoлoговий будинок і поставити на підлогу, то дитина зaгuне під час пoлoгів. Адже якщо ви так нешанобливо ставитеся до своїх цінностей, їх у вас і відберуть, а дитина – це величезна коштовність.

Так само існує повір’я, що якщо постійно вішати або тримати сумку на ручці дверей – це натяк на те, що незабаром від вас піде дорога для вас людина.

Найкраще місце сумки в будинку, в гостях або в громадському місці – це або на стільці, або на ваших колінах. Якщо вона буде в полі вашого зору, вам буде легше за неї встежити. А полізти до вас в багаж, коли він знаходиться прямо у вас на колінах ризикне не кожен.

В даний час від цієї прикмети не залишилося і сліду і люди не ставлять сумки на підлогу чи стіл за двома дуже простих причин:

По-перше, це банальні правила етикету.

По-друге, за сумкою важче встежити, ніж якби тримали її прямо перед собою в руках і тому з не легше вкрасти у вас кошти та інші коштовності та цінні для вас речі.

Але так чи інакше, ця прикмета є відмінним прикладом того, як люди змогли зі звичайного повір’я витягнути логіку і керуватися ним донині.

Але як же зробити так, щоб, навпаки, привнести гроші в будинок? З самого початку, потрібно уважно ставиться до своєї сумки – прати її і очищати від бруду, причому не тільки зовні, але ще і всередині.

Плюс до цього, всередині у вас не повинно бути безладу – всі речі повинні бути розкладені по полицях. Це не тільки, по забобонам, підвищує грошову енергетику, але ще й економить час, дозволяючи швидко знайти в сумці то, що потрібно.

І від себе хочу додати наостанок, що – завжди стежте за своєю сумкою, за її станом і за тим, що знаходиться всередині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *