12 Липня, 2024
Лікаp pозповів, коли Пpинцеса Кейт Міддлтон пpипинить хіміотеpапію

Лікаp pозповів, коли Пpинцеса Кейт Міддлтон пpипинить хіміотеpапію

Лікаp pозповів, коли Пpинцеса Кейт Міддлтон пpипинить хіміотеpапію.

Фахівець з раку розкрив приблизний графік, коли Кейт Міддлтон може припинити профілактичну хіміотерапію.

Про це лікар-онколог Керол Сікора розповіла в подкасті Royal Record.

Незважаючи на те, що принцеса Уельська напередодні офіційно з’явилася на параді Trooping the Colour 2024, вона переважно залишалася поза увагою громадськості останні пів року, щоб пройти профілактичну хіміотерапію.

Деякі інсайдери стверджують, що цього літа вона трохи повернеться до обовʼязків члена монаршої родини, а інші кажуть, що ніколи не буде так, як було раніше.

Лікар-онколог Керол Сікора пояснив, скільки часу може тривати лікування майбутньої британської королеви.

“Це час невизначеності. Очевидно, їй зробили операцію з приводу раку, нас попросили не гадати, що це було, але це було десь у животі.

Це була операція на черевній порожнині. Вона проходить профілактичну хіміотерапію, зазвичай її проводять пів року“, – розповів фахівець.

За словами лікаря, сам день хіміотерапії не такий поганий, проте наступного дня людина відчуває сильну втому.

“Причина профілактичної, ми називаємо це ад’ювантною хіміотерапією, полягає в тому, щоб зменшити ризик повернення хвороби… Але якщо ми вважаємо, що є ризик повернення хвороби, ми проводимо ад’ювантну хіміотерапію”, — розповів Сікора.

За словами джерел, сім’я наразі дуже важлива для Кейт Міддлтон, і вона хотіла бути поруч на параді короля 15 червня, щоб підтримати їх, навіть попри свою важку хворобу, через яку їй довелося почати курс хіміотерапії.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *