19 Липня, 2024
Терміново зарядіть все: Укренерго уточнило графіки відключень світла на сьогодні

Терміново зарядіть все: Укренерго уточнило графіки відключень світла на сьогодні

Оскільки наша енергосистема дуже пошкоджена та знаходиться на стадії постійного ремонту та відновлення, то графіки відключення світла можуть змінюватись по декілька разів на день. Зараз Укренерго оновило інформацію по відключеннях та оприлюднило її на своїй офіційній сторінці в соцмережі.

Так от, вони попереджають та інформують про таке:

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ
– Обмеження діють протягом доби
– Найбільший обсяг відключень з 17:00 до 23:00
– Запланований імпорт з п’яти країн

ОБМЕЖЕННЯ СПОЖИВАННЯ
Сьогодні, 27 червня, в енергосистемі зберігається складна ситуація. Заходи обмеження споживання діють протягом всієї доби. З 17:00 до 23:00 обсяг обмежень буде більшим.

Інформацію про те, як саме це впливає на графіки погодинних відключень у кожній області, дивіться на офіційних сайтах обленерго та на їхніх майданчиках у соцмережах.

Нагадуємо, головна причина застосування заходів обмеження – наслідки вже восьми з початку цього року ракетних ударів ворога по українській енергосистемі. Для подолання дефіциту залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, тому Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів.

ІМПОРТ
Протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 28 560 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1570 МВт.

ЕКСПОРТ
Не відбувається і не передбачається.

МЕРЕЖІ «УКРЕНЕРГО» та ОБЛЕНЕРГО
На ранок без енергоживлення залишаються 465 населених пунктів.

Через бойові дії: є нові знеструмлення у Донецькій, Сумській, Харківській, Херсонській областях.

З технічних причин: є знеструмлення в Дніпропетровській та Одеській областях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *