19 Липня, 2024
Ш0йry вukpukaє i kugaєmьcя cmiльцямu. PДK зaйшлu нa mepumopiю Pociї: є зaruблi ma nopaнені coлgamи PФ

Ш0йry вukpukaє i kugaєmьcя cmiльцямu. PДK зaйшлu нa mepumopiю Pociї: є зaruблi ma nopaнені coлgamи PФ

Бійці “Російського добровольчого корпусу” провели черговий рейд на територію Росії. 

В офіційному Telegram-каналі “РДК” повідомляється, що розвідувальна група влаштувала засідку на транспорт російських загарбників в Суземському районі Брянської області. Вони обіцяють пізніше показати кадри об’єктивного контролю.

Командир РДК Денис Нікітін сказав, що під час цього рейду “з кращого боку проявили себе вчорашні рекрути”. “Хлопці приїхали в Україну і вступили в РДК буквально влітку, пройшли КМБ, поповнили бойові групи і під керівництвом вже досвідчених бійців і командирів РДК, а не французьких кураторів, зробили свої перші впевнені кроки на шляху воїна”, – написав він.

Російський Telegram-канал Astra з посиланням на джерела повідомляє, що на ділянці дороги між селами Улица (на кордоні) і Комуна Суземського району (приблизно в годині їзди) знайшли російський військовий “Урал”. Судячи з пошкоджень, його атакували зі стрілецької зброї. На місці знайшли порожній магазин від АК-74. 

Відомо, що в результаті атаки загинули двоє російських військовослужбовців, ще двох госпіталізували з пораненнями.

Як відомо, війна, яку Росія веде проти України, поступово повертається на її територію. Крім того, на російських заводах і підприємствах систематично відбуваються різні пожежі і НП.

Нагадаємо, що сьогодні безпілотні літальні апарати атакували нафтобазу в місті Клинці Брянської області, почалася серйозна пожежа.

В українській розвідці заявили, що російські нафтобази та об’єкти, які підтримують роботу окупаційної армії, продовжать горіти.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *