21 Липня, 2024
Що зірки нам пророкують: гороскоп на 3-9 червня 2024 року

Що зірки нам пророкують: гороскоп на 3-9 червня 2024 року

Протягом тижня на нас чекає багато нових ситуацій, а в навколишньому просторі з’являться незнайомі люди. У цей період активна енергія знака Близнята, тому нудно точно не буде,пише тсн

3 червня о 09:37 (gmt+3), Меркурій входить у знак Близнята. Люди стають гнучкішими, стають несхильні фокусуватися на неприємностях, тому без труднощів пристосовуються до всіх змін та нововведень. У період цього транзиту менше конфліктів, більше добрих жартів та доброти.

Юпітер на рік увійшов у знак Близнята, спонукаючи людей до саморозвитку. Легко ухвалюються рішення щодо того, куди піти чи поїхати, чи змінити місто, чи країну проживання. Суєти стає більше, але, з іншого боку, люди мислять масштабно і набагато швидше знаходять вихід із складних ситуацій.Play Video

6 червня молодик у Близнятах о 15:38 (gmt+3) – це знак управління Меркурія. Найближчого місячного місяця емоцій менше, вони не заважають раціональному мисленню, а отже, інтелектуальна діяльність, навчання та робота з інформацією більш ефективні.

9 червня о 07:35 (gmt+3) Марс, планета війни, входить у знак Тельця, де має статус другого вигнання. Але планета у цьому знаку сприяє заробляю грошей. Під впливом Марса в Тельці у своїх справах і діях більшість людей виявляють особливу наполегливість, завзятість та працьовитість.

ОВЕН

Вас супроводжує везіння протягом тижня, але не розслабляйтеся — працюйте, не покладаючи сили. Основні зміни стосуватимуться керівників, топменеджерів. Усі починання принесуть добрий матеріальний результат, особливо у сферах комунікації та комерції. Партнерство із іноземними компаньйонами може вийти на новий рівень. Активно розвиватимуться зв’язки з колегами з інших міст чи країн, можлива вдала поїздка, конструктивні зустрічі та домовленості.

ТЕЛЕЦЬ

Грамотно плануйте фінансові витрати компанії, щоби не втратити те, що ви так довго вибудовували. Проблеми можуть виникнути з документами та фінансовими звітами. Люди, які працюють за наймом у великих компаніях, зіткнуться зі збільшеною відповідальністю, яку покладають на них начальники. У деяких випадках йтиметься про підвищення на посаді з відповідним збільшенням зарплати. Високих доходів не буде, але й витрати будуть мінімальними.

БЛИЗНЯТА

Проблеми, з якими доводилося неодноразово стикатися минулого місяця, цього разу здаються цілком вирішальними. Фінансова ситуація є досить стабільною. Службовці матимуть шанс на підвищення. Хоча цей процес буде не дуже швидким, тенденція до поліпшення таки є. Усі ваші думки будуть зайняті роботою та бажанням збільшити доходи. Обставини сприяють фінансовим проєктам. Якщо хочете змінити місце служби, погодьтеся лише на більш високооплачувану посаду.

РАК

Незначні непорозуміння, ймовірні на початку тижня, не вплинуть на сприятливий кінець подій. Гроші надходитимуть регулярно, а витрати загалом помірні та скромні. Підприємці зможуть підвищити оберти компанії, але для цього доведеться вдатися до невеликого ризику. Зараз на вашому боці чимало однодумців, які можуть бути доброю підтримкою у переговорах із закордонними чи іногородніми колегами, а також під час вирішення юридичних проблем.

ЛЕВ

Невелика небезпека чатує на дорозі. Вдалими будуть проєкти з партнерами та колегами з інших країн. Через фінанси не варто переживати – на життя вам вистачить, а решта зачекає. Окрім звичайних заробітків, ви можете розраховувати на великий прибуток від вдалих операцій з нерухомістю. Багато хто з вас знайде підробіток, використовуючи своє хобі і таким чином поєднавши корисне з приємним. Гарний прибуток, а також цікаві проєкти чекають на тих, хто працює в мережі Інтернет.

ДІВА

Настав час працювати в команді. Окрім мінусів, тут є плюс – є можливість розділити відповідальність за важкі рішення. Надходження матеріальних благ будуть нестабільними, проте є можливість залучити інвестиції в бізнес. Вашим девізом цього місяця має стати – “Щоб рибу їсти, треба у воду лізти”. Керуючись ним, можна багато зробити і для роботи, і для сім’ї. У майбутній період ви будете на піднесенні, але все-таки не спокушайтеся – організм потребує гарного відпочинку та детоксикації.

ТЕРЕЗИ

У фінансовому плані цей період нейтральний. Підприємцям та начальникам рекомендується з увагою поставитися до підлеглих – їхні помилки можуть дорого обійтися. Можливі несподівані проблеми, спричинені помилками когось із колег. У цей же період конкуренти, як і підступи таємних ворогів, будуть завдавати незручностей, але планети захищають вас. Головне, не реагуйте на провокації, ретельно перевіряйте документи, які підписуєте.

СКОРПІОН

Фінансове становище в цей період хоч і нестабільне, але з лопатою в кишені ви не залишитеся. Єдина проблема – додадуться витрати на сімейні потреби. Невелика “заначка” допоможе заспокоїти вас. Цього місяця жодних експериментів: доведеться обмежитися звичними справами і рухатися тільки второваними дорогами. Якщо відчуваєте, що рости більше нема куди, то сміливо пишіть заяву на звільнення. Розгляньте варіанти віддаленої роботи через Інтернет.

СТРІЛЕЦЬ

Цього місяця вам доведеться розриватися одразу на кількох напрямках одночасно, а ще обирати між відпочинком та активною роботою. Поспіх і суєта можуть принести безліч проблем, вирішувати які доведеться вам довгий час. Беріть тільки ту роботу, яка принесе вам гарну грошову винагороду. Будьте уважні до пропозицій, які надходять від людей минулого. Молодим фахівцям варто подумати про нові навички, вирушити на курси підвищення кваліфікації.

КОЗОРІГ

У особистому житті настає час змін, яким передують напружені ситуації. І насамперед вони торкнуться побуту. Це може бути переїзд, ремонт, новий роман, народження дитини. Ситуація з фінансами досить напружена через великі сімейні витрати. Однак скоро все налагодиться, і обсяг грошей, що надходять, зросте вже наступного тижня. Неодружені чоловіки та жінки будуть захоплені легкими, приємними знайомствами, які закінчаться довгостроковими стосунками.

ВОДОЛІЙ

Запишіться на тренінг особистісного зростання, це допоможе вам побачити свій потенціал і набути більше впевненості у своїх силах. У багатьох представників вашого знака з’являться плани влаштувати своє життя інакше. Закохані пари можуть зважитися на спільне проживання, а в майбутньому воно стане першим кроком до щасливого шлюбного союзу. Засмучуватимуть вас майнові суперечки з родичами. Сконцентруйтеся на творчих заняттях разом із дітьми – це допоможе відволіктися від проблем.

РИБИ

Гарний час, щоб щось змінити у своїй професійній діяльності. Але не поспішайте звільнятися, підготуйте резюме і розішліть його в різні компанії. Однак найкращим рішенням буде попросити підвищення, запропонувавши свої інновації для розвитку компанії. Вашу ініціативу обов’язково відзначать і цілком можливо запропонують нову вищу посаду. Власникам бізнесу варто підготуватися до перевірок, а також активізації старих юридичних проблем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *