12 Липня, 2024
“Я вижила всім на зло”: Оксана Білозір вперше розповіла про наслідки важкого отруєння

“Я вижила всім на зло”: Оксана Білозір вперше розповіла про наслідки важкого отруєння

Жінку отруїли під час її політичної кар’єри.

Українська співачка та колишня міністерка культури Оксана Білозір відверто розповіла про своє отруєння та як дивом залишилася живою.

Відомо, що у 2005 році вона очолювала Міністерство культури, проте той період запам’ятався їй на все життя. Оксана стала жертвою отруєння і рік боролася з тяжкими наслідками.

“Мене на посаді міністра культури отруїли. Я лежала в Феофанії цілий рік. Я була паралізована частково. Повністю деформоване у мене було обличчя. Одним словом – була дуже важка ситуація, але Бог милосердний і мав на мене плани. Я вижила всім на зло”, – розповіла Оксана в інтерв’ю програми “Ліберті Арт”. 

Потім Білозір додала, що стали відомі деякі подробиці інициденту, проте вона вирішила закрити справу задля власної безпеки.

“Тепер я розумію, що то був “Новачок” (прим. – отруйна речовина нервово-паралітичної дії), ми вже маємо більше інформації про це. У мене була відкрита кримінальна справа, бо все ж таки я державний службовець першого рівня і це справа держави дуже серйозно розібратися. Але я попросила, щоб СБУ закрило цю справу, адже я знала, що не зможу себе захистити. А мені потрібно було вижити, жити і працювати далі”, – додала Білозір.

Через отруєння жінка не могла продовжувати політичну кар’єру. Але Оксана наголосила, що встигла багато чого зробити на своїй посаді та подякувала всій команді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *