1 Липня, 2025
Найкраще підживлення для кабачків, щоб отримати багато врожаю

Найкраще підживлення для кабачків, щоб отримати багато врожаю

Навіть огородник-початківець знає: вирощування кабачків — справа нехитра. Насіння проросте в будь-якому родючому грунті. При цьому сама рослина хоча б пару плодів і принесе. Але чому б не отримати більше? Є просте підживлення для кабачків, з якого вас буквально завалить урожаєм!

Винятково натуральне харчування, з яким кабачки рясно цвітуть, успішно плодоносять і не хворіють. Зібраний урожай довго зберігається. Це підживлення однаково корисним буде і для родичів кабачків: патисонів та гарбуза.

Яке підживлення для кабачків краще
Отже, дізнаємося, що люблять кабачки. По-перше, їм необхідно багато світла, тому що при затіненні кабачки починають хворіти на борошнисту росу. Тому від вибору місця для посадки залежить багато. По-друге, кабачкам, як і всім гарбузовим, потрібна достатня кількість води, щоб плоди добре дозрівали та наливались.

Але найважливіше у вирощуванні кабачків – харчування. Точніше, органіка! Ви помічали, як добре кабачки та гарбузи почуваються біля компостних куп? Там багато азоту, а ці товариші його люблять.

Тому якщо на вашій ділянці грунт далекий від еталонного чорнозему, кабачки краще підгодовувати чимось органічним і азотовмісним. Робити це можна вже з моменту появи другого справжнього листочка і далі раз на 10-12 днів до початку цвітіння.

Підживлення для кабачків з курячого посліду

Для приготування підживлення знадобиться гранульований курячий послід: 1 повна літрова банка на 10 л води. Перемішайте розчин і залиште настоюватись. За 2 години отримайте відро концентрату.

Далі 1 літрову банку концентрату розчиніть у 10 л чистої води. Приготованого розчину влийте по банці під кожен кущ.

Підживлення для кабачків із залізного купоросу та лимонної кислоти
У той же час кабачки відносяться до культур, що накопичують нітрати. Мало того, що такі плоди шкідливі, тай й погано зберігаються. Щоб через підживлення азотом не занітратити кабачки, щотижня обприскуйте рослини розчином хелатиного заліза.

Можете купити готовий препарат хелату заліза чи самі приготувати. Для цього у відрі води розчиніть 1 ч. л. залізного купоросу та 1 ст. л. лимонної кислоти. Позакоренева обробка розчином нормалізує азотний обмін у рослині та перешкоджає накопиченню азотних сполук – нітратів.

Тепер ви знаєте, як домогтися того, щоб кабачки капітально росли і плодоносили, але не накачались нітратами. Багатого вам урожаю та здоров’я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *