9 Травня, 2025
Не вірила, що перець любить молоко: після такого підживлення він радує врожаєм

Не вірила, що перець любить молоко: після такого підживлення він радує врожаєм

Щоб город вас радував не тільки багатим і смачним урожаєм, але ще і корисним, багато садівників відмовляються від використання хімічних добрив. Але рослинну залишати без підживлення не можна, оскільки це призведе до уповільнення зростання або до відсутності плодів. Ситуацію може врятувати звичайне молоко.

Чому саме молоко?

Потрібно відразу відзначити, що люди давно відзначили корисні властивості даного продукту, тому зовсім не дивно, що в якості підживлення молоко повноцінно замінює чимало покупних розчинів.

Незаперечна перевага цього напою як добрива — його природне походження. На грядках молоко «працює» в багатьох напрямках:

  1. Як підживлення. Грядки потрібно просто полити, причому молоко рекомендується використовувати сире. Багато садівників зробили висновок, що термічна обробка знижує якість такого натурального добрива.
  2. Від шкідників. Даний продукт в прямому сенсі не підпускає шкідливі організми, створюючи на стеблах і листках плівку. З огляду на особливості своєї будови комахи переварити лактозу не можуть.
  3. Захист від захворювань. Мікроорганізми не можуть долати молочну перешкоду. Обприскувати краще всього листя.
  4. Провідник. Продукт виступає також помічником для інших видів підживлення — спільно вони набагато краще засвоюються.

Молочне підживлення

Підгодовувати рекомендується приблизно через тиждень після висадки розсади. Після поливу таким добривом перчик стає зеленим і починає швидше дозрівати. Поливати бажано через кожні два тижні. Використовувати молоко в чистому вигляді не можна, потрібно обов’язково його розбавити водою.

Для того щоб підживити перець, потрібно взяти 1 літр молока і розмішати його в відрі з водою (деякі досвідчені садівники до цього підживлення додають ще приблизно 15 крапель йоду). Полив рекомендується проводити ввечері. Під корінь вносити по половині літра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *