Квіткова клумба дуже нагадує кольорову палітру художника. А якщо використовувати метод «горщик в горщик» то цю палітру можна міняти, при бажанні, хоч кожен день.
Ми любимо на клумбі вирощувати різноманітні квіти, щоб вона цвіла і радувала око протягом усього сезону. Але кожен вид рослини має свій індивідуальний період цвітіння. І бувають періоди, коли частина клумби відцвітає, і від цього вона втрачає всю свою привабливість.
Ось тоді і приходить на допомогу метод висадки квітів «горщик в горщик». Такий метод дозволяє замінити засохлі рослини, і не пошкодити кореневу систему квітів, які розташовані поруч.
Отже, як працює цей метод. Для цього ми беремо квітку в горщику, якою ми замінимо засохлу рослину і порожній горщик, діаметром з перший або на пару міліметрів більший. Підійде навіть горщик, який не має дна.

На клумбі викопуємо лунку такого розміру, щоб в неї помістився горщик. Першим ставимо порожній горщик, а вже в нього горщик з квіткою і присипаємо землею.

Такий метод підходить не тільки для висаджування квітів в клумби. 3-4 квіткових горщика можна посадити і в велике кашпо.
Такі квіти дуже зручно поливати й удобрювати, адже завдяки горшочкам вода не розтікається, а при пересадці коріння залишаються цілими.

На зиму я порожні горщики не виймаю з клумби, а просто засипаю їх землею.

А з приходом весни дістаю з них землю і вставляю нові квіти в горщиках.