8 Травня, 2025
Підживлення цибулі в червні для смачної зелені та зміцнення головок

Підживлення цибулі в червні для смачної зелені та зміцнення головок

Цибуля багата корисними мікроелементами в її цінують за властивості, які зміцнюють імунітет людини.

Дачники намагаються отримати добрий урожай цієї культури, тому вивчають різні варіанти для досягнення мети.

Допомагають їм у цьому підживлення, які готуються з копійчаних компонентів, але мають нетривіальну ефективність.

Щоб зелень не жовтіла, цибулі потрібний азот. До червня вміст цього елемента у ґрунті зменшується, тому необхідно відновити його запас.

Підживлюють цибулю, коли зелене перо досягає 12-15 см. Нестачу азоту заповнюють за допомогою органічного добрива, яке дозволяє наростити зелену масу.

Наприклад, для цієї мети підійде коров’як, який заливають водою у співвідношенні 1:10 та настоюють протягом 7 днів. Вносять підживлення під корінь.

Як альтернативу можна використовувати курячий послід. Однак знижують концентрацію, щоб не пошкодити кореневу систему. Курячий гній розбавляють водою у відсотковому співвідношенні 1:25 і настоюють протягом 10-12 днів. Потім розводять водою у пропорціях 1:10 та поливають рослини.

Щоб цибулини виросли більшими, використовують мінеральні добрива. У перший місяць літа цибулі більше потрібний фосфор, натрій, кальцій, бор.

У 10 л гарячої води розбавляють 60-70 г суперфосфату. Гранули добрива розчиняються погано, тому можна залишити засіб на ніч. Вранці туди ж додають по 30 г хлористого натрію та селітри. Складом поливають рослини під корінь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *