На зміну потужній затяжній магнітній бурі на Землю почав впливати новий магнітний шторм.
Через змінний вплив великої трансекваторіальної корональної діри в південній півкулі Сонця знову зросла швидкість сонячного вітру.
За прогнозом науковців British Geological Survey Geomagnetism очікується, що вплив корональної діри триватиме кілька днів і сприятиме магнітній бурі рівня STORM G1, котра триватиме 15, 16, 17 липня та з великою ймовірністю продовжиться 18 липня.

Фото: Магнітна буря 15-18 липня / geomag.bgs
Вчені Центру прогнозування космічної погоди спрогнозували сильну магнітну бурю рівня STORM G1 15 червня. За їхніми даними, надалі найближчими днями потужні геомагнітні збурення не очікуються.

Фото: Магнітна буря 15-17 липня / swpc.noaa.gov
Нагадуємо, G-індекс характеризує інтенсивність геомагнітної бурі від 1 до 5 та відповідає К-індексу, якщо додати 4. Тобто, наприклад, бурі G1 відповідають К-індексу 5. К-індекс застосовується фахівцями для позначення інтенсивності магнітних бур, геомагнітна активність яких вимірюється за шкалою від 0 до 9.
Важливо пам’ятати про те, що сонячна активність постійно змінюється, тому краще відстежувати показники сонячних спалахів і геомагнітних бур і не припиняти з особливою ретельністю слідкувати за власним здоров’ям.
Як зменшити вплив магнітних бур
Передивитися щоденний раціон — віддати перевагу легким стравам і відмовитися від алкоголю.
Нормалізувати сон — спати не менше восьми годин на добу.
Збалансувати водний баланс — пити протягом дня чисту воду.