Огірки, як справжні трудяги, не покладаючи пагонів, обдаровують нас хрусткими плодами. І зараз, на пік плодоношення, їм особливо важлива наша підтримка. Уявіть, це якби ви працювали в три зміни без вихідних – без підзарядки довго не протягнути!
Тому, щоб огіркова грядка продовжувала радувати врожаєм, саме час згадати корисні підживлення. Але не варто кидатися у всі тяжкі і напихати рослини всім підряд. Огіркам потрібне збалансоване харчування.
Знаю, багато хто скаже куди стільки добрив, раніше ними не користувалися і огірків було море. Але час змінюється і без підживлення зараз просто нікуди. Тим більше, я сама багато разів помічала як ростуть мої овочі з підгодівлями і без. Тому я за підживлення.
Я користуюсь різними збалансованими добривами для огірків. У цій статті поділюся підживленням, яке використовуватиму цього сезону, в якій кількості, як і скільки разів вноситиму.
Основний акцент зроблю на добриво Майстер-агро для огірків. Чому саме на нього? По-перше, у нього збалансований склад, де є всі необхідні елементи для зростання та плодоношення огірків. По-друге, воно легко розчиняється у воді, що дуже зручно для підживлення. Ну і по-третє, він просто показав себе з кращого боку в минулі роки, огірочки росли міцними та врожайними.
Отже, мій план такий:
Щоденний полив. При кожному поливанні додаю у воду 10 г Майстер-агро на 10 літрів води. Це як вітамінний коктейль для огірків, який вони отримують щодня. Полив, звичайно, у міру підсихання ґрунту.
Раз на тиждень. Роблю більш концентроване підживлення – 20 грамів Майстер-агро на 10 літрів води. Це вже більш концентроване підживлення, щоб огірки отримали все необхідне для активного росту та формування плодів.
Чому саме така схема. Вважаю, що щоденне підживлення в невеликих дозах ефективніше, ніж рідкісні, але рясні внесення добрив. Так огірки отримують харчування постійно, і у них немає різких стрибків у зростанні та розвитку.