Часник вирощує практично кожен дачник на своїй заміській ділянці.
Про корисні властивості часнику знають усі, тому городники взяли за правило щороку вирощувати часник на грядках, щоб запастись ним до наступного врожаю.
Чим найкраще підживити часник, що зараз потрібно часнику?
У часнику, як і в інших цибулинних відбувається збільшення головок за рахунок нарощеної зеленої маси. Тому потрібно знати, що зробити із зеленою масою, щоб вся органіка була спрямована на зростання головок.
Як правильно підживлювати часник
Для швидкого розвитку та активного зростання знадобиться двокомпонентне підживлення. В основі підживлення має бути гумат калію та сірчанокислий калій.
Органічні речовини, що входять до складу підживлення, покликані активізувати ґрунтові мікроорганізми, які почнуть активніше переробляти харчування у ґрунті у форму, зручну для споживання рослинами.
Калій у складі добрива відповідатиме за відтік органіки з листя в плід.
Для приготування розчину 1. ч. л. гумату калію додається до 10 л води, плюс – 1 ч. л. калію сірчанокислого. Готовим розчином зволожується ґрунт на грядках.
Після такого підживлення знадобиться ще один полив чистою водою. Однак слід пам’ятати, що за 20 днів до початку збирання урожаю всі поливи припиняються