Кожна господиня хоче мати гарну грядку та отримати цього року обов’язково кращий врожай, ніж був у минулому. Для цього потрібно скористатися порадами аграріїв, які збирають постійно багаті врожаї.
Ось які секрети потрібно знати городнику, та як краще обійтися без хімії, але залишитися з добрим урожаєм.
Про це пише Інтермаріум
Ось головні поради для кожної господині:
1. Правильно приготувати цибулю до посадки
Перед посадкою цибулі, її треба гарно замочити хоча б на три години у розчині солі.
Ось як ви можете його приготувати у домашніх умовах: 1 столова ложка солі на 1 л теплої води води. Добре розмішати, щоб сіль розчинилася у воді. Потім цю цибулю потрібно 1 годину протримати в не дуже темному розчині марганцю. Після чого потрібно обов’язково добре промити цибулю водою.
2. Профілактика від цибулевої мухи
Коли у цибулі з’явиться перший листок, потрібно полити водою. Потім готуємо розчин: 2 столові ложки нашатиря розводимо у відрі води. На шість погонних метрів йде по три відра. А на слідуючий день потрібно трішки полити простою водою, але не заливати грядку.
А через 10-14 днів проводиться полив по тій же схемі, але замість нашатирю — 1 столова ложка солі на 1 літр води;
через 10 днів так само поливаємо нашу грядку з цибулею міцним розчином марганцю.
3. Ефективне підживлення цибулі для найкращого врожаю
Цибуля дуже любить дріжджовий настій, ви можете легко його зробити самі в домашніх умовах: 100 г дріжджів на 10-15 літрове відро. Добре все перемішати і настоювати 1-2 години. Потім поливаємо простою водою, а через пару годин підживлюємо цим розчином з дріжджів, приготовленим власноруч. Через добу ще раз поливаємо простою водою. Все, процес нашого підживлення закінчився.
4. Збір цибулі з грядки
Після того, як ви зібрали цибулю з грядки, спочатку треба просушити її на сонечку на грядці на самому ґрунті, розтеливши її тонким шаром.
Такі прості поради, допоможуть кожній господині отримати гарний урожай цибулі, яка зберігатиметься всю зиму.