13 Липня, 2025
7 дієвих методів. Ось що застосовувати від павутинного кліща на огірках.

7 дієвих методів. Ось що застосовувати від павутинного кліща на огірках.

У липні огірки ростуть та набирають зелену масу, плодоношення. У період зростання важливо уважно спостерігати за розвитком кущів. Особливо дивитися на листя, оскільки вони можуть бути пошкоджені павутинним кліщем.

Як розпізнати павутинний кліщ.
Павутинний кліщ дуже дрібний, тому його важко відразу виявити. До того ж шкідник ховається на звороті листа. Це ще одна причина, чому його одразу не видно на кущах.

Розпізнаємо шкідника по листі, вони жовтіють, стають мармуровими. А з нижнього боку листа листок ніби брудний. Але насправді він покритий дрібними шкідниками та павутинням.

Павутинний кліщ харчується соком листя, захоплюючи все нове листя, пагони і навіть плоди. Тому, якщо виявили шкідника на листі, відразу ж акуратно обриваємо листя і складаємо їх у пакет, щоб не рознести по теплиці та ділянці.

І обов’язково проводимо обробку. Раніше я вже говорила, що краще проводити профілактичну обробку огірків від шкідників. Оскільки огірки дуже швидко вступають у період плодоношення та збираємо врожай кожні 2-3 дні.

Тому звичайно важливо доглядати рослини і зробити так, щоб павутинний кліщ не з’явився в теплиці. Для цього регулярно поливаємо водою, підгодовуємо огірки та обприскуємо від шкідників народними засобами без застосування хімії. Але якщо павутинний кліщ все ж таки з’явився, то потрібно терміново вживати заходів. Інакше можна втратити не лише врожай, а й кущі огірків.

Що застосовувати від павутинного кліща.
Нашатирний спирт;
Господарське мило;
Актоверм;
Колоїдна сірка;
Бітоксібацилін;
Актара;
Вертімек.
Застосовуємо один препарат, через 5-7 днів обробку повторюємо. Навіть бажано застосовувати інший препарат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *