4 Квітня, 2025
Перше і найважливіше підживлення для помідорів після висадки в грунт

Перше і найважливіше підживлення для помідорів після висадки в грунт

Помідори особливо люблять це підживлення. Це підживлення рекомендується давати через 2 тижні після висадки рослин у ґрунт. Цього року я їх підживлювала через 3 тижні, тому що лунки, в які я висадила розсаду, були добре підготовлені, і рослини мали достатній запас харчування на більш тривалий термін. Інформує Майстерня ідей.

Щоб зробити підживлення, потрібне пластикове 10-літрове відро. Заповніть його на одну третину свіжозірваною кропивою і кульбабкою, потім додайте курячий послід – 0,5 л. Якщо у вас немає точного вимірювача, можна використати літровий кухоль. Залийте відро водою до верху, накрийте дерев’яною дощечкою або кришкою, залишивши невелику щілину. Це потрібно для роботи бактерій.

Щоб підживлення приготувалося, воно має пройти процес бродіння у теплому місці. Відмінним місцем для цього може стати теплиця. Помістіть відро з підживленням у теплицю і дочекайтеся, поки вся суміш перебродить. Ознакою початку бродіння є поява бульбашок на поверхні, а закінченням служить їх зникнення. Це сигналізує про готовність підживлення.

Час початку бродіння може змінюватись в залежності від температури, однак у загальному приготування займає 5-7 днів.

Як застосовувати підживлення? Як багато хто з вас знає, підживлення з пташиного посліду готують у співвідношенні 1:20. Виходячи з того, що ми маємо 10-літрове відро, пропорція змінюється на 0,5:10.

Це означає, що на кожні 10 л води необхідно додавати 0,5 л. готового підживлення, добре перемішати та полити помідори. Такий самий склад підживлення можна використовувати для перців, огірків, баклажанів, малини та полуниці у фазі активного зростання. Підгодовувати необхідно після поливу попередніх рослин.

Я зазвичай роблю так: увечері ретельно поливаю помідори теплою водою, а вже вранці застосовую підживлення. На кожен кущ іде приблизно 1-1,5 літра підживлення. Через 7-10 днів я роблю повторне внесення підживлення та переходжу до інших видів добрив, які необхідні для утворення зав’язей для майбутнього врожаю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *