4 Липня, 2025
2-3 рази через 15-20 днів. Обприскую огірки, щоб було більше зав’язей. Збільшую врожай навіть у холодні ночі.

2-3 рази через 15-20 днів. Обприскую огірки, щоб було більше зав’язей. Збільшую врожай навіть у холодні ночі.

Огірки активно ростуть та плодоносять але на початку липня на кущах менше зав’язуються плоди. Це позначається несприятливою погодою, а також нестачею мікроелементів. Розкажу докладніше про позакореневе підживлення огірків.

Що не вистачає огіркам у липні.
У липні рослина доростає майже до верху теплиці. За час зростання огірків ґрунт став менш родючим, оскільки рослини поглинають багато поживних речовин.

А ось бору та магнію у ґрунті знаходиться зовсім у невеликих кількостях. І за вегетаційний період швидше за все рослина вже вибрала дані мікроелементи з ґрунту. Тому дефіцит бору та магнію призводить до того, що на кущах огірків утворюється все менше зав’язей. Що звичайно знижує врожайність.

Що внести огіркам, щоби було більше зав’язей на кущах.
У липні вношу бор і магній, щоб на кущах було більше зав’язей і з них виросли соковиті та хрусткі плоди. Для цього підживлюю огірки добривом для підвищення врожаю.

У 10 літрах води розводжу 1 ст. л Маг-Бор. Готовим розчином обприскую кущі огірків по листі. Позакореневу обробку проводжу вранці або ввечері у спеку. А в похмурі дні обприскую кущі вдень.

Через 15 днів після першого позакореневого підживлення ще раз обприскую огірки. Усього за вегетаційний період проводжу таке підживлення 2-3 рази через 15-20 днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *