12 Липня, 2024
Атаки на українські вантажі…У Польщі невідомі напали на український потяг та висипали на землю ріпак….

Атаки на українські вантажі…У Польщі невідомі напали на український потяг та висипали на землю ріпак….

Тепер провокатори діють більш боягузливо та потайливо, здійснюючи атаки на українські вантажі під покровом темряви.

На території Польщі відбулася чергова цинічна та незаконна дія з боку провокаторів: рано-вранці невідомі атакували українські зерновози та висипали на землю ріпак, передає у ТГ-каналі “Укрзалізниця“.

Напад на залізничний транспорт стався на станції Дорогуськ неподалік польсько-українського кордону. Зловмисники відкрили люки двох зерновозів колії 1435 мм і висипали товар, який прямував до ФРН.

Цей вантаж, як і інша аграрна продукція, прямував транзитом через територію Польщі. Ми готуємо звернення про інцидент до польських правоохоронних органів“, – пишуть у транспортному відомстві.

Як бачимо, якщо раніше так звані “фермери” діяли відкрито, проголошуючи різні гасла, то зараз вони почали нападати тишком-нишком, у темний час доби.

“Укрзалізниця” наводить цитату міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова, який нещодавно заявив, що некарені злочини завжди повертаються, тому зловмисники мають бути знайдені негайно, “щоб у інших не було спокуси повторити їхні злочини”.

Як повідомлялося раніше, Володимир Зеленський висловив думку, що ситуація на кордоні з Польщею не в зерніа політиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *