12 Липня, 2024
Батьки, тримайтеся: взимку діти зможуть відпочивати – деякі школи переходять на новий формат навчання

Батьки, тримайтеся: взимку діти зможуть відпочивати – деякі школи переходять на новий формат навчання

У зв’язку з важкою ситуацією в енергетичній системі країни та рекомендацією Міносвіти переглянути формат навчання у новому навчальному році деякі школи в Україні вже прислухалися до уряду та мають намір внести відповідні зміни. Так, у школах Черкас мають намір продовжити зимовий відпочинок дітей за рахунок осінніх та весняних канікул, пише OBOZ.UA.

Як повідомила заступник міського голови Черкас Анастасія Чубіна, у школах міста можуть внести зміни на 2024-2025 навчальний рік, а саме прибрати осінні та весняні канікули, які традиційно тривають тиждень, та продовжити зимові канікули на цілий місяць.

Новий час рекомендацію МОН розпочати навчальний рік із серпня в школах Черкас враховувати не будуть. Тут діти сядуть за парти, як завжди – 1 вересня

“Відразу наголошу: навчання у школах міста Черкаси буде розпочато, як завжди – 1 вересня. Проте, враховуючи критичну ситуацію з електропостачанням у країні зараз і невтішні прогнози на осінньо-зимовий період, розглядаємо різні варіанти організації навчального процесу. Зокрема, розглядаємо варіант відмови від осінніх та весняних канікул. У школах же буде місяць зимових канікул”, – розповіла Анастасія Чубіна.

Також вона додала, що з огляду на ситуацію другий семестр у школах міста може бути продовжений до початку червня 2025 року. Також не виключається можливість запровадження у школах Черкас шестиденного робочого тижня, тобто учні можуть відвідувати школи і у суботу.

За словами заступника голови Черкас усі варіанти організації освітнього процесу влада міста публічно обговорюватиме з директорами загальноосвітніх установ.

Варто зазначити, що згідно із заявою Міністра освіти та науки Оксена Лісового у школах можуть змінити графіки занять у новому навчальному році.

“Ми не розпочинатимемо навчальний рік раніше. Ми працюватимемо з графіками занять там, де немає позмінного навчання, зміщуючи початок уроків у школах на 10:00. Зараз працюємо над цими рекомендаціями”, – зазначив Оксен Лісовий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *