16 Липня, 2024
Вже завтра: у тестовому режимі запускають нові графіки відключень – у кого світла буде більше

Вже завтра: у тестовому режимі запускають нові графіки відключень – у кого світла буде більше

8 червня Міненерго запровадить нові експериментальні графіки відключень електропостачання, завдяки яким енергетики перевірять необхідні ліміти по областях. Відключення діятимуть по всій Україні, але споживачам буде надано більше годин зі світлом, ніж раніше.

Як повідомив перший заступник голови Міністерства енергетики Юрій Власенко, вже з суботи запрацює оновлений графік відключень електроенергії для населення, який допоможе визначити, який саме ліміт має працювати у конкретній області країни. Графіки будуть запущені у тестовому режимі.

“З суботи в тестовому режимі буде запроваджено новий порядок застосування графіків погодинних відключень, згідно з яким будуть доведені ліміти, наскільки потрібно розвантажитися у певній області. У зв’язку з чим оператор системи розподілу (обленерго) має забезпечити чергу відключень таким чином, щоб використовувати виключно цей ліміт”, – зазначив Юрій Власенко.

Також він додав, що в Міненерго передбачають зниження кількості черг, що спричинить більш тривалі періоди, коли в квартирах і будинках українців буде електроенергія.

“За нашими розрахунками, кількість черг має бути меншою, а світло в будинках громадян буде більше годин”, – заявив представник відомства і додав, що в Міненерго докладають усіх зусиль, щоб постійно вдосконалювати застосування зазначених механізмів.

Крім цього, Юрій Власенко повідомив, що контролюють застосування графіків погодинних відключень та обмеження потужності не лише в Міненерго, також до цього залучено уряд та Офіс президента.
джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *