23 Липня, 2024
Ви ніколи не замислювалися, чому безіменний палець так названий.

Ви ніколи не замислювалися, чому безіменний палець так названий.

Не існує єдиної версії того, чому ж цей палець названий саме так, але є кілька дуже привабливих теорій. Деякі з істориків вважають, що палець заслужив саме таку назву, тому що сам по собі він не дуже корисний. Цей палець діє лише в сукупності з іншими, а сам що робить?

пише порадниця

Ще одна теорія і зовсім повалить вас в невеликий ступор. Деякі історики вважають, що цей палець святий, тому його назва не можна вимовляти вголос. Нібито в старовину все було саме так, тому донині палець так і не отримав конкретної назви.

Наступна теорія найбільш відома. Римляни і єгиптяни вірили, що кінець безіменного пальця – початок вени, яка веде прямо до серця. З цієї ж причини обручку носять саме на безіменному пальці. Назви йому не дали все з тієї ж причини, про яку ми говорили вище – святість.

І все ж, не всі мови так обділили безіменний палець. На Далекому Сході його називають “лікарським”, тому саме ним перемішують різні лікарські суміші. В англійській мові цей палець і зовсім називають “ring finger”, що перекладається як “палець для кільця”. Багато європейських мов теж пов’язують назву пальця з носінням обручки

Цікаві факти:

якщо у вас безіменний палець довший вказівного, то вас сміливо можна називати творчої та артистичною особистістю;

кров на аналізи беруть саме з цього пальця, так як він містить менше нервових закінчень і більше кровоносних капілярів.

Тепер ви знаєте все про це пальці! Хто б міг подумати, що все так серйозно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *