19 Липня, 2024
Вона буде твоєю новою мамою. Хлопчик кинувся до мене і закричав: – Мамо, тільки не віддавай мене їм. Те, що я зробила…. Caucasian Very sad little boy hugging her mom while locked down because Covid-19 lockdown

Вона буде твоєю новою мамою. Хлопчик кинувся до мене і закричав: – Мамо, тільки не віддавай мене їм. Те, що я зробила….

Познайомилася з Денисом, він розповів мені, що його дружина пoмeрла при пoлoгах і він виховує сина. Я не надала цьому особливого значення, так як тоді ще не думала, що полюблю його так сильно. Джерело

Ми деякий час зустрічалися, але більше про дитину чоловік нічого не говорив. Час минав, ми ставали все ближче один до одного, і одного разу я сама попросила, щоб Денис познайомив мене з Іваном. І як я була здивована, коли побачила, що хлопчикові, який ріс без мами було всього одинадцять місяців.

Малюк мені відразу сподобався, в мені прокинулися якісь невідомі материнські почуття і я стала постійно просити Дениса про зустріч з його сином.

Так мало-помалу я і переїхала в будинок коханого чоловіка і стала виховувати його сина. У півтора року Іванко називав мене мамою, а я душі в ньому не чула. Незабаром Денис зробив мені пропозицію і ми одружилися. Спільних дітей мені, звичайно ж, теж дуже хотілося, але я відкладала це, хотіла, щоб Іванко насолодився моєю любов’ю з повна, адже він так довго жив без мами.

Минуло чотири роки. Наш тато Денис став приділяти нам все менше і менше часу. Спочатку я не звертала на це уваги, у чоловіка був власний бізнес, який завжди вимагав його присутності. Хіба мало що там могло статися, значить так треба, думала я.

Але як то раз, гуляючи з сином, я побачила свого коханого Дениса з молодою дівчиною. Вони йшли по вулиці в обнімку, в її руках був букет. Чоловік не бачив нас, але я зробила фото на телефон, щоб було чим довести свої домисли при майбутній розмові.

Увечері я чекала чоловіка і дуже нервувала. Під час вечері я без слів показала Денису фотографію на своєму телефоні. Він, злегка поперхнувшись, відклав тарілку і спокійно так заявив: – Так. Ти перестала цікавити мене, як жінка. У мене є інша. Раз вже ти дізналася про це, давай розлучимося. Раніше я мовчав про це, тому що мене влаштовує, як ти виховуєш мого сина. Я була здивована такою прямоти, але зараз важливі були мої почуття, а доля дитини. – Я піду тільки за однієї умови: Іванко залишиться зі мною. – Подивимося кого він сам вибере.

Денис продовжив вечеряти. На наступний день чоловік привів додому свою коханку. Вона незадоволеним поглядом окинула і мене, і Івана. Було видно, що в силу свого віку вона не готова бути матір’ю, тим більше для чужої дитини.

Денис покликав сина і сказав: – Синку, ми з твоєю мамою розлучаємося, і вона переїжджає. Ця тітка тепер буде твоєю новою мамою. Іванко злякався, кинувся до мене і закричав: – Мамо, тільки не віддавай мене їм … Я заспокоїла свого малюка, обіцяючи йому, що ми завжди будемо разом. Іван пішов грати в свою кімнату. Коханку Денис попросив вийти і почекати його в машині. А наша розмова продовжився.

Денис вразив мене, розповівши те, про що я стільки років не знала: – Іван мені не рідний син, у мене не може бути дітей. Ми з дружиною зробили ЕКO з використанням дoнорcького матеріалу. Коли виникла загрoза зaгuбелі матері або дитини при пoлoгах, вона вибрала жuття дитини і взяла з мене обіцянку знайти йому гарну маму. Я цю обіцянку виконав. Забирай Іванка, якщо хочеш, з тобою йому буде краще, я оформлю все документально і буду допомагати грошима.

Звичайно Іванка я забрала. Анітрохи про це не шкодую. Хлопчик у мене росте розумний і вихований і нічого, що в ньому немає ні краплі мого …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *