18 Липня, 2024
Говорили у селі, що на Великдень повернулася додому Анна, стала такою, що не впізнати. Життя все розставило…

Говорили у селі, що на Великдень повернулася додому Анна, стала такою, що не впізнати. Життя все розставило…

Побачивши Анну, колишні однокласниці не змогли приховати заздрість.

Чутка про те, що в село приїхала Анна, розлетівся швидше звуку. Всім хотілося подивитися, що з себе представляє їх колишня односельчанка.

У школі Анна була пухленькою і закомплексованою дівчинкою. Їй насилу вдавалося знаходити спільну мову з однокласниками. Зайва вага і природна сором’язливість не дозволяли їй знайти хлопця.

А коли жених все-таки з’явився, то дівчата, колишні подруги, зробили все для того, щоб весілля не відбулося.

Струнка однокласниця Галина, яка на той час вважалася першою красунею на селі, швидко «відбuла» жениха у Анни. Той кuнув дівчину за тиждень до весілля і потім одружився з Галиною.

Після цього сім’я Анни виїхала в місто. У селі залишилися батьки її мами.

В селі любили Анну за її добре серце і співчували, що з нею сталося все саме так. Та через час пішли чутки, що дівчина вдало вийшла заміж і живе тепер за кордоном.

Приїзд Анни до бабусі з дідом на Великдень цього року, був для маленького села сенсацією. Всім хотілося подивитися на закордонну даму. А дивитися було на на кого. Від колишньої школярки пухляшки, не залишилося і сліду. Дівчина перетворилася в струнку, ефектну красуню.

Всі ті, що насміхалися з неї в школі, побачивши Анну не змогли приховати своєї заздpості. Проти такої витонченої леді, дівчата виглядали зовсім вже без смаку і простому. Вони до речі, так і залишилися жити в селі. Дві з них уже в pозлученні, а третя все ганяє по окрузі свого чоловіка п’янuцю.

Життя розставила все по своїх місцях. Анна дійсно прекрасно живе. У неї є люблячий чоловік і маленький синочок. Проживають вони за межами рідної країни. Зрідка приїжджають відвідати рідних.

А у колишніх однокласниць, доля склалася відповідно до їх життєвого кредо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *