18 Липня, 2024
Головком розповів про нові завдання…Сирський зробив першу заяву на посаді головнокомандувача…

Головком розповів про нові завдання…Сирський зробив першу заяву на посаді головнокомандувача…

Новопризначений головнокомандувач Збройних сил України Сирський подякував побратимам та посестрам, з якими служив в лавах Сухопутних військ, та зробив заяву про порядок денний на новій посаді. tsn.ua

Заява головкома з’явилася у його Telegram-каналі.

“На порядку денному стоять нові завдання. Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту у новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів. Найшвидший і раціональний розподіл та доставка усього необхідного для бойових частин була і залишається основним завданням військової логістики”, – наголосив Сирський.

З його слів, завдання штабів усіх рівнів – це знання всіх потреб фронту, а також володіння ситуацією на кожній його ділянці. головком також наголосив на важливості кваліфікації особового складу органів військового управління, бо це є вирішальним “для розробки й успішної реалізації задумів та планів”.

Життя і здоров’я військовослужбовців завжди  були та є головною цінністю Української армії. Відтак, дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу залишається як ніколи актуальним”, – наголосив він.

Сирський заявив: одним з майбутніх векторів побудови перемоги є “запровадження нових технічних рішень і масштабування успішного досвіду”. Як приклад, – це застосування безпілотних систем та сучасних засобів радіоелектронної боротьби.

“Лише зміни та постійне удосконалення засобів і методів ведення бойових дій дасть змогу досягти успіху на цьому шляху. Та, безумовно, надійний тил є однією з головних складових загального успіху у війні”, – додав головнокомандувач ЗСУ.

Він також подякував колишнім керівникам Збройних сил України та ветеранам, “які за 10 років р0сійсько-української вlйни доклали всіх можливих зусиль задля відновлення і набуття спроможностей української армії”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *