18 Липня, 2024
Дата народження обов’язково вам розповість, скільки буде у вас дітей

Дата народження обов’язково вам розповість, скільки буде у вас дітей

Експерти сайту відзначають, що даний нумерологічний розрахунок передбачає найбільш ймовірне число дітей. Але звичайно, в результаті рішення приймають батьки. Нумерологія, як і, наприклад, прогноз карт Таро, лише описує перед нами можливості, але в кінцевому рахунку ми впливаємо на свою долю не менше, ніж наша дата народження або Знак Зодіаку.

Щоб розрахувати кількість дітей в шлюбі, необхідно скласти всі цифри з дати народження чоловіка і дружини, отримавши одне число, а потім продовжувати складання до тих пір, поки не залишиться одна цифра. Якщо розрахунок робить людина не в шлюбі, то вона бере тільки свою дату народження і складає цифри в ній. Але в другому випадку варто враховувати, що можливі коригування при появі постійного партнера. 

Одиниця. При бажанні ця сім’я може стати багатодітною. Однак не встановлено неодмінно велике число дітей – все залежить від задуму подружжя. Також можливі переривання вaгiтності.

Двійка. Швидше за все, дитина в цій сім’ї буде єдина і дуже любима. Але батьки можуть мати і більше дітей. Правда, наступні вaгiтності можуть виявитися важче, знадобиться чимало участs партнера. Так що в цілому сім’ї з Двійкою в розрахунку мають одного-двох дітей.

Трійка. Партнерам з таким числом важливо дбати про здоров’я, причому обом. У деяких випадках дітей у такої пари не буває, але частіше з медичних причин, а не за власним вибором. Також вaгiтність може відкладатися з фінансових питань.

Четвірка. Вaгiтності звичайно проходять легко, і сім’я може бути в тому числі і багатодітною, з чотирма дітьми. У сім’ї будуть і хлопчики, і дівчатка, важливо налагодити між ними контакт

П’ятірка. Є ймовірність вaгiтності з близнюками, дітей буває більше одного в більшості випадків. Батькам доведеться продемонструвати, що своїх дітей вони люблять однаково.

Шістка. Діти від різних партнерів, з попередніх шлюбів або з великою різницею у віці. Погодки в таких шлюбах – швидше виняток, ніж правило. Сімейний комфорт буде закладатися при діяльній участі обох з подружжя.

Сімка. У цю групу частіше за інших потрапляють люди-чайлдфрі, які вибирають добровільна відмова від дітей. Інший варіант – одна улюблена дитина без повторних спроб обзавестися дітьми.

Вісімка. Можливо усиновлення або удочеріння, діти партнера від попередніх шлюбів. Однак і спільні діти у такої пари – нерідке явище.

Дев’ятка. Найбільш частотний варіант – двоє дітей, причому різної статі, брат і сестра. Сім’ї з трьома і більше дітьми для Дев’ятки частіше стають рідкістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *