18 Липня, 2024
Дівчинка зpобила неoчікуваний для всіх вuбір. Вчuнок, який надuхає твоpити дoбро….

Дівчинка зpобила неoчікуваний для всіх вuбір. Вчuнок, який надuхає твоpити дoбро….

Чоловік прийшов в магазин іграшок разом з донькою, щоб вибрати їй подарунок. Дівчинка захотіла собі ляльку Лол і запитала у тата, чи вистачить у них на неї грошей.

Чоловік в дорогому модному костюмі з посмішкою кивнув їй.

Радісна дівчинка вже зібралася бігти до каси, але тут вона побачила, що стоїть поряд хлопчика, який теж прийшов в магазин з татом. Дитина була одягнена в поношену куртку – його одяг напевно був куплений в секонд-хенді або дістався йому від старшого брата. Малюк нерішуче підійшов до відео-гри.

Тато хлопчика з сумом в очах подивився на свого сина і заперечливо похитав головою. У нього не було грошей на таку покупку. Дитина сильно засмутилася і поклала гру назад на полицю.

У цей момент дівчинка щось сказала своєму батькові і взяла ту саму відео-гру, яку тільки що хотів купити хлопчик. Вони заплатили за неї касиру, і дівчинка тихенько сказала чоловікові на вушко своє прохання. Він посміхнувся і сховав гру під столом.

Дівчинка не змогла стримати посмішку, коли сумний хлопчик підходив до каси, щоб розрахуватися за книжку з наклейками. Як тільки батько дитини простягнув гроші, касир сказав: «Прийміть мої вітання! Ви у нас сотий клієнт, а це значить, що ви виграли подарунок – відео-гру!».

Коли тато з донькою вийшли з магазину іграшок, він запитав у дівчинки, чому вона вирішила зробити незнайомому хлопчикові такий подарунок. І малятко дала йому наймудріший відповідь, який тільки можна було придумати: «Бабуся з дідусем вчора сказали мені, щоб я купувала тільки те, що зробить мене щасливою. Я так і зробила! Ти бачив, як зрадів той хлопчик? ».

Діти дуже щирі, і нам варто брати з них приклад. Пoдiліться цiєю історією з друзями, щоб вчинок дівчинки нaдихнув на дoбро якoмога бiльшу кiлькість людей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *